سخنگوی شعبه 12 مجلس با اشاره به برگزاری جلسه صبح امروز این شعبه جهت بررسی اعتبارنامه منتخب گچساران گفت: چون پاسخ نامه ای را به شورای نگهبان درباره استعلام وضعیت آقای تاجگردون ارسال کردیم دریافت نشده، لذا اعلام نظر این شعبه به زمان دیگری موکول شد.

محمد علیپور سخنگوی شعبه 12 مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره جلسه بررسی اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران اظهار داشت: صبح امروز در این شعبه جلسه ای برای بررسی اعتراضات صورت گرفته تعدادی از منتخبین به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران برگزار شد.
وی افزود: طبق قانون آیین نامه داخلی مجلس شعب بررسی کننده اعتبارنامه ها باید تأیید اعتبارنامه نمایندگان را احراز و بعد از بررسی آن را تأیید کند. این در حالی است که چون نامه ای را اخیرا به شورای نگهبان نوشتیم و این شورا پاسخ وضعیت و تعیین تکلیف نمایندگی آقای تاجگردون را به این شعبه ارسال نکرده، عملا تصمیم گیری در باره وضعیت اعتبارنامه منتخب حوزه انتخابیه گچساران به روزهای آینده موکول شد.
سخنگوی شعبه 12 مجلس خاطرنشان کرد: طبق آیین نامه داخلی مجلس ما 5 روز فرصت داریم تا بتوانیم در باره اعتبارنامه آقای تاجگردون تعیین تکلیف کنیم، ضمن این که در صورتی که این مهلت هم اتمام پیدا کند، شعبه می تواند از هیأت رئیسه درخواست مهلت کند.
علیپور گفت: هنوز برای پاسخ شورای نگهبان به تعیین تکلیف اعتبارنامه آقای تاجگردون زمان باقی است هر چند که شنیده ام ظرف امروز یا فردا شورای نگهبان کتبا نظرش را در باره اعتبارنامه منتخب گچساران اعلام می کند و بعد از آنکه این نامه را دریافت کردیم می توانیم بلافاصله تشکیل جلسه داده و در باره وضعیت اعتبارنامه آقای تاجگردون را تصمیم گیری کنیم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری