حل اختلافات شهرداری با پلیس منوط به ارائه استفساریه

دریافت خبر : دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۶
اکوفارس: رئیس شورای اسلامی شهر تهران راهکار حل و فصل شکایت پلیس از شهرداری و شورای شهر تهران در خصوص اخذ عوارض زوج و فرد را، ارائه استفساریه ای از سوی معاونت حمل و نقل به شورای شهر تهران دانست.

به گزارش فارس، محسن هاشمی درباره شکایت پلیس راهور از شورای شهر و شهرداری تهران به دلیل اخذ جریمه ورود به محدوده زوج و فرد، اظهار کرد: این موضوع قبل از آغاز سال جدید در شورای شهر مطرح و قرار بر این شد تا آقای امینی به لحاظ حقوقی قانون به تصویب رسیده را در بحث دریافت عوارض تفسیر کند.
وی ادامه داد: در نهایت تفسیرهایی که در این باره در جلسه هم اندیشی مطرح شد، نشان می داد نظر اعضا در خصوص دریافت عوارض زوج و فرد هم دوگانه است.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: به دنبال این موضوع به معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران پیشنهاد دادم تا در این مورد استفساریه ای را مطرح و به شورای شهر بفرستد تا این موضوع در صحن مورد بررسی قرار گیرد و نظر قطعی از سوی اعضای شورای شهر مطرح شود.
 هاشمی گفت: به دنبال این استفساریه و نتیجه گیری در صحن می توان پاسخ مناسبی به شکایت پلیس راهور ارائه کرد و راهی جز این وجود ندارد.

[ مشاهده متن کامل حل اختلافات شهرداری با پلیس منوط به ارائه استفساریه اکوفارس ]