حامد همایون خواننده موسیقی پاپ در روزهایی که جامعه درگیر مقابله با ویروس «کرونا» است، از زادگاهش شهر شیراز در فضای مجازی کنسرت «آنپلاگد» برگزار می کند.

- اخبار فرهنگی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، حامد همایون خواننده موسیقی پاپ کشورمان ساعت 19 روز پنجشنبه هفتم فروردین ماه از زادگاهش شیراز به همراه تعدادی از نوازندگان جوان این شهر در فضای مجازی کنسرت «آنپلاگد» برگزار میکند. واژه «آنپلاگد» در موسیقی شناسی به شکلی از اجرای موسیقی گفته می شود که به وسیلهٔ سازهای آکوستیک نواخته شود. از مشخصات این نوع اجرا میتوان به اجراهای متفاوت مبتنی بر بداهه نوازی و جایگزین کردن سازهای آکوستیک به جای گونهٔ الکتریکی شان اشاره کرد.
پایان زود هنگام بِرَند تجاری "حامد همایون" / از عرش تا فرش فاصله ای نبود
این کنسرت در تاریخ و زمان اعلام شده از طریق کانال و برخی صفحه های مجازی پیش روی علاقه مندا به موسیقی قرار می گیرد.
در کنسرت آنپلاگد حامد همایون در فضای مجازی قطعات منتخب این خواننده که طی سالهای گذشته در قالب آلبوم «دوباره عشق» و تک آهنگها منتشر شده، اجرا میشود.
حامد همایون چندی پیش آلبوم «دوباره عشق» را از سوی شرکت «ترانه شرقی» روانه بازار موسیقی کرد. این خواننده غیر از تهران در شهرستانها و شهرهای مختلف کشورهای اروپایی، کشور استرالیا و کشور آمریکا نیز چندین کنسرت را برگزار کرده است.
«نیمه من»، «پرسه»، «به چشمات قسم»، «عشق ناب»، «مردم شهر»، «هنوزم همونم»، «عاشق شدم رفت»، «چنین کنم چنان کنم»، «حاکم احساس»، «می روم»، «دیوونگی»، «الکل نگاه»، «چتر خیس»، «عاشقانه»، «بارون که زد»، «خلسه»، «البرز»، «معجزه»، «نارفیق»، «باور»، «یادگاری»، «ام المصائب»، «مجنون»، «دنیای من»، «خدا همین حوالیه» «هیهات»، «شیدایی»، «آه نکش»، «شیدایی» از جمله تک آهنگهایی است که تاکنون از حامد همایون در فضای مجازی منتشر شده است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار