شجاع خلیل زاده مدافع ۳۱ ساله ۱۸۲ سانتی متری قائم شهری پرسپولیسی ها در آخرین روز مهر ۹۹ ، پرسپولیس را به مقصد الریان قطر ترک کرد. نزدیکان شجاع خلیل زاده اطلاع دادند که او با ارسال پیامک: خداحافظ، حلالم کنید! چمدان ها را برای حضور در جمع قطری ها بسته است. مدافع مازندرانی پرسپولیسی ها یکی از شوک های بزرگ ارتش سرخ در آستانه روز تاریخی ۲۹ آذر را رقم زد.
شمار کامنت ها روی آخرین پست شجاع خلیل زاده به حدود ۱۰۰ هزار کامنت در ۴ آبان ۹۹ رسیده است که از سوی هواداران و منتقدان او انتشار یافته و به نظر می رسد بزودی رکورد انتشار کامنت روی یکی از صفحات پرسپولیسی ها در آبان ۹۹ شکسته شود.
مبلغ قرارداد شجاع خلیل زاده با الریان قطر هنوز اعلام نشده است. اما گمانه زنی ها، رقم قرارداد شجاع خلیل زاده با الریان را بیش از ۱ میلیون دلار اعلام کرده اند.
پرسپولیس ۷ بازیکن لیگ برتری به خدمت گرفته، نمی تواند بازیکنی را از لیگ برتر به عنوان جانشین شجاع به خدمت بگیرد. حامد لک، علی شجاعی، سعید آقایی، احسان پهلوان، میلاد سرلک، آرمان رمضانی و عیسی آل کثیر که قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات به پرسپولیس اضافه شده اند، ۷ سهمیه لیگ برتری پرسپولیس برای فصل جدید محسوب می شوند.
با این تفاسیر، پرسپولیسی ها برای جذب جانشین شجاع یا باید به سراغ بازیکن غیر سهمیه ای بروند یا این که باید تا نیم فصل صبر کنند!
هنوز تصویر قرارداد رسمی شجاع خلیل زاده با الریان قطر منتشر نشده است. شجاع خلیل زاده در صفحه اینستاگرام خود صفحه رسمی باشگاه الریان، رئیس باشگاه قطری، سرمربی تیم و همبازی های جدیدش را فالو کرده است. موضوعی که باعث شده تا نخستین روز های آبان ماه امسال، صحنه کامنت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار