امام جمعه خرم آباد گفت: تفاهم نامه مسکن و اشتغال خانواده های شهداء و ایثارگران هنوز اجرا نشده است.

به گزارش ، حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی امام جمعه خرم آباد در خطبه های نماز جمعه گفت: مجاهدت در راه حفظ آرمان های اسلامی، برقراری عدالت اجتماعی ، حمایت از محرومان و تبری جستن از مفسدان و ویژه خواران اقتصادی از اثرات تقوای سیاسی است.
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با اشاره به سیزدهم جمادی الثانی سالروز وفات ام البنین و روز تکریم از مادران و همسران شهدا گفت: مادران و همسران شهداء و ایثارگران با الگو گرفتن از ام البنین در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با راهی کردن فرزندان خود به جبهه نبرد حق علیه باطل از میهن اسلامی دفاع کردند.
او با تاکید بر ضرورت تکریم خانواده های معظم شهداء و ایثارگران افزود: در سفر اخیر معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران کشور به لرستان، تفاهم نامه ای با موضوع ایجاد ۳ هزارشغل و ساخت ۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی برای خانواده های معظم شهداء و ایثارگران امضاء شد، اما این تفاهم نامه هنوز اجرا نشده است.
امام جمعه خرم آباد همچنین با اشاره به نشست های اخیر مجمع نمایندگان لرستان در مجلس شورای اسلامی و استاندار با معاون رئیس جمهور، گفت: در این جلسات با بیان مطالبات مردم استان در زمینه تخصیص آب کافی به استان تاکید شد که معاون رئیس جمهور در این باره قول پیگیری داد.

سرخط اخبار