خداداد عزیزی با انتقاد از واکنش ها به مصاحبه اش درباره عذرخواهی از کی روش گفت : من نان به نرخ روز خور نیستم، انتقادم به رفتار کی روش سرجایش است. فقط الان به من بگویند چرا کی روش در کلمبیا لیگ را تعطیل و به مربیان آنجا توهین نمی کند. حالا اینکه عده ای می خواهند با حمله کردن به من خودشان را بزرگ کنند اهمیتی ندارد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
چند روز قبل بود که خداداد عزیزی در مصاحبه ای با صداوسیمای خراسان رضوی در واکنش به انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی اعلام کرد از کارلوس کی روش عذرخواهی می کند. او در این مصاحبه اعلام کرد که هیچ وقت درباره مسائل فنی ایرادی به کی روش نگرفته اما دست اندرکاران کنونی فوتبال کارهایی می کنند که حالا باید به کی روش بابت اقدامات حاشیه ای اش بدهکار شویم.
حرف های عزیزی اگرچه به طور کامل بازتاب پیدا نکرد، اما باعث شد تا عده زیادی از طرفداران فوتبال در فضای مجازی به انتقاد از او بپردازند. کامنت های متعددی در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی علیه خداداد منتشر شد که این اسطوره فوتبال حرف هایش را تغییر می دهد و فقط دنبال انتقاد است. مسائلی که البته در آن بی انصافی نیز دیده می شد.
**نحوه استفاده از فضای مجازی را بلد نیستیم
خداداد عزیزی:
مگر ما در فضای مجازی به جز حمله کردن و اهانت چیز دیگری هم می بینیم؟ متاسفانه یک عده بیکار هستند و در فضای مجازی فقط دنبال این هستند که ببینند چه کسی چه متنی منتشر می دهد تا بروند و فحاشی کنند. اکثر مردم ایران نحوه استفاده از فضای مجازی را بلد نیستند. فرقی هم نمی کند شما چه چیزی را بیان کنی؛ درباره یک موضوعی بگویی خوب است، فحش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار