به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر شبکه های سیما ویژه برنامه های مختلفی را برای پخش در نظر گرفته اند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی معاونت سیما، شبکه های سیما به مناسبت عید سعید فطر و جشن بندگی و عبادت، ویژه برنامه ها و آثار سینمایی و مستند مختلفی را برای بینندگان رسانه ملی آماده پخش کرده اند .
دست پخت» شبکه یک در روز عید
سری جدید مسابقه « دستپخت » درسال ۹۹ ویژه رقابت خانواده ها با مشاغل خاص نیز همزمان با عید سعید فطر از شبکه یک پخش می شود. اولین برنامه از سری جدید این برنامه یکشنبه ۴ و دوشنبه ۵ خرداد حوالی ساعت ۱۹:۳۰ پخش می شود. در این دو برنامه، خانواده های فوتراک ها یا فروشندگان غذا با خودرو با یکدیگر مسابقه آشپزی می دهند. « دستپخت » کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما با تهیه کنندگی سید وحید حسینی است.
دوشنبه و در دومین روز تعطیلات عید فطر ویژه برنامه «ورزش و مردم» به صورت زنده روی آنتن خواهد رفت. تهیه کنندگان «ورزش و مردم» در این ویژه برنامه که ساعت ۱۱ پخش می شود، آیتم هایی از مربیان و بازیکنان فوتبال از جمله فیروز کریمی، مهرداد میناوند ، بهروز رهبری فرد و پرویز برومند تهیه کرده اند . در این برنامه ضمن خاطره بازی با برخی چهره های ورزشی، به موضوع فوتبال نیز به طور خاص پرداخته می شود. اجرای این برنامه بر عهده پیمان یوسفی است.
مسابقه «ایران» هم با فضایی شاد و مفرح و با اجرای سام درخشانی در این شب ها حوالی ساعت ۲۳:۱۵ روی آنتن خواهد رفت.
عید فطر شبکه دو به روایت «آدم های خوب شهر»
«پگاه عاشقی» ویژه برنامه سحرگاهی شبکه دو به مناسبت جشن بندگی روز عید سعید فطر ساعت ۶:۳۰ و متشکل از بخش های متعددی پخش می شود.
برنامه «آدم های خوب شهر» به مناسبت عید سعید فطر و حلول ماه شوال به صورت یک ویژه برنامه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار