قسمت دوم سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی چهارشنبه ۲۰ آذر ماه در شبکه نمایش خانگی منتشر خواهد شد.

دومین قسمت سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی جواد فرحانی چهارشنبه ۲۰ آذر ماه در شبکه ی نمایش خانگی منتشر خواهد شد.
در خلاصه ی داستان این مجموعه آمده است که دل "قصه ی دو خانواده و دختر و پسری است که قصد ازدواج با یکدیگر را دارند، اما مشکلاتی پیش می آید که موجب فاصله افتادن میان آن ها می شود...
در قسمت قبل دیدیم که سریال دل حجم زیادی از اطلاعات را در مورد شخصیت های داستانش ارائه کرد. اطلاعات و داده هایی در مورد گذشته و حال آن ها. اولین تصاویر این مجموعه لحظات عاشقانه و رومانتیکی از یک زوج است که رفته رفته درمی یابیم که در آستانه ی شب ازدواجشان هستند. رستا (ساره بیات) و آرش (حامد بهداد).
اما با رسیدن یک پیامک به رستا خیلی زود مشخص شد که آن چه میان رستا و آرش در جریان بود خالی از مانع و گره نبود و در ادامه ی قسمت اول نیز با این گره های بالقوه بیشتر آشنا شدیم.
دل به خوبی داستانش را شروع کرد و در قسمت اولش نشانی از اتلاف وقت وجود ندارد و خیلی زود به توضیح شخصیت ها و روابطشان پرداخت.
شخصیت های زیادی نیز بودند که در قسمت اول مجالی برای حضور پیدا نکردند. شخصیت هایی با بازی مهراوه شریفی نیا، بهرام افشاری، لیلا زارع، حمیدرضا نعیمی و... که با حضور آن ها روایت دل نیز کامل تر به پیش خواهد رفت.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار