ایسنا/یزد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد از فراهم شدن امکان ثبت نام مدرسان حق التدریسی دانشگاه ها برای دریافت بسته هدیه اینترنت رایگان و تمدید مهلت ثبت نام اساتید دانشگاه تا دهم آبان ماه خبر داد.

«محمدرضا پاکدل» ضمن اعلام این خبر گفت: با درخواست جامعه دانشگاهی و اقدام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدرسین حق التدریسی دانشگاه ها که در لیست اعلامی وزارت علوم تحقیقات و فناوری باشند نیز می توانند برای دریافت بسته اینترنت رایگان ۱۲۰ گیگا بایتی تا دهم آبان ماه به سامانه ICTGifts.ir مراجعه کنند.
وی با اشاره به تمدید مهلت ثبت نام اینترنت رایگان اساتید دانشگاه ها تا دهم آبان ماه، گفت: اساتیدی که تا کنون اقدام نکرده اند، برای دریافت بسته اینترنت رایگان می توانند به سامانه ICTGifts.ir مراجعه کنند و پس از ثبت نام خود در زمان مقرر از دریافت بسته اینترنت رایگان برای آموزش مجازی بهره مند شوند.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اظهار کرد: مدرسین برای ثبت نام در سامانه بایستی، کد ملی و شماره تلفن همراهی که به نام مدرس است را در سامانه درج کنند.
به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، پاکدل در پایان تصریح کرد: پیش از این وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور حمایت از فرآیند آموزش مجازی در کشور، پس از اعلام لیست سامانه های آموزشی از طرف دانشگاه ها و حوزه های علمیه، ترافیک سامانه های آموزش مجازی مراکز علمی، دانشگاه ها و حوزه های علمیه، را برای دانشجویان، طلاب و اساتید رایگان کرده است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار