آتـــش زدن همسر به خاطر 2 دانگ خانه

لوگوی ایلنا ایلنا . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۱:۱۶

همزمان با مرگ زن جوان در آتشی که شوهرش افروخته بود تحقیقات برای دستگیری این مرد خشمگین که با فرزندش فرار کرده آغاز شد.
به گزارش ایلنا، ساعت 13:30 روز سه شنبه 30 دی، مأموران کلانتری 117 جوادیه در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از مرگ زن جوانی در یکی از بیمارستان های پایتخت خبر دادند. به دنبال اعلام این خبر تحقیقات از سوی بازپرس حبیب الله صادقی آغاز شد.
در بررسی های اولیه مشخص شد که زن 34 ساله روز پنجشنبه 25 دی بر اثر سوختگی به بیمارستان منتقل شده اما شدت سوختگی، به حدی بود که تلاش کادر درمان بی نتیجه ماند و زن جوان 5 روز بعد تسلیم مرگ شده است.
به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران علت سوختگی مهوش، مورد تحقیق قرار گرفت و در بررسی ها راز جنایتی آتشین برملا شد.
در تحقیقات اولیه مشخص شد ساعت 11:14 صبح 25 دی، مأموران آتش نشانی با اطلاع از وقوع یک آتش سوزی راهی محل حادثه شده و تعدادی از ساکنان مجتمع 10 واحدی را که در میان شعله های آتش گرفتار شده بودند، نجات دادند. محل اصلی آتش سوزی طبقه سوم ساختمان بود که مأموران آتش نشانی موفق شدند با اطفای حریق زن جوانی را که دچار سوختگی شدید شده بود به بیمارستان منتقل کنند. در این حادثه یکی از همسایه ها نیز به علت شدت انفجار از ناحیه سر دچار شکستگی شده بود. در ادامه کارآگاهان دریافتند عامل این آتش سوزی مرگبار، همسر مهوش بوده است.
حریق عمدی
تیم جنایی در تحقیقات میدانی از همسایه ها به راز آتش سوزی پی بردند. یکی از همسایه ها گفت: صدای دعوا و درگیری زوج جوان مدام به گوش می رسید. آن روز هم دعوایشان شده بود. از صحبت های آنها اینطور متوجه شدم که دعوا بر سر اختلاف ملکی است. چند دقیقه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار