پاتوسی ستاره فولاد قبل از تعطیلات طولانی کرونا، در حالی در بازی های اخیر برای فولاد به میدان نرفته که هنوز به فرم ایده آل اش برنگشته و این موضوع باعث نگرانی هواداران و ناراحتی کادر فنی فولاد شده است.
به گزارش تابناک ورزشی، تیم فوتبال فولاد خوزستان روز گذشته (شنبه) در هفته بیست و هفتم لیگ برتر مقابل گل گهر در سیرجان به تساوی بدون گل رسید تا بعد از شکست هفته قبل مقابل نساجی، جمع امتیازات از دست رفته اش در این دو هفته به عدد ۵ برسد.
آیاندا پاتوسی هافبک تاثیرگذار فولادی ها در این بازی هم به میدان نرفت تا این اتفاق باعث اعتراض برخی هواداران فولاد در فضای مجازی شود. این عده از هواداران فولاد اعتقاد دارند که جواد نکونام باید پاتوسی را در این بازی به زمین می فرستاد.
پاتوسی بعد از اینکه به دلیل شیوع ویروس کرونا در ایران و تعطیلی مسابقات به آفریقای جنوبی سفر کرد، به دلیل مشکلات پروازی موفق به بازگشت به موقع به ایران نشد، تا جایی او در چند بازی فولاد بعد از آغاز دوباره مسابقات به کل در اردوی این تیم حضور نداشت. پاتوسی، اما در نهایت با تلاش های باشگاه موفق شد پیش از بازی با پرسپولیس خود را به ایران برساند، ولی بازگشت او با اضافه وزن چند کیلویی و عدم آمادگی فیزیکی همراه بود. رفتار غیر حرفه ای پاتوسی در دوران قرنطینه که به اضافه وزن او ختم شده بود، واکنش شدید جواد نکونام و سعید آذری را در پی داشت و از همین واکنش ها می شد فهمید که پاتوسی تا زمان بازگشت به شرایط ایده آل قرار نیست برای فولاد به میدان برود.
با این وجود تنها دلیل عدم به میدان نرفتن پاتوسی برای فولاد، کماکان بحث اضافه وزن اوست که هنوز برطرف نشده است. کادر فنی فولاد اعتقاد ...

سرخط اخبار