وزیر صمت گفت: در بنادر دپوی اجناس وارداتی کاملا مشهود است و بر همین اساس تمهیداتی را در نظر گرفتیم که برای حمل کالاها تسریع صورت گیرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
 رضا رحمانی وزیر صنعت ، معدن و تجارت پس از حضور در کمیسیون اقتصادی مجلس در جمع خبرنگاران گفت: امروز موضوع جلسه در این کمسیون بررسی وضعیت بازار و قیمت ها با حضور مسئولان اجرایی کشور بود. 
وی در مورد جزئیات مباحث مطرح شده در این نشست افزود: من و همکارانم در حوزه اصناف گزارشی را در این باره به مجلس ارائه کردیم که البته در این گزارش به وفور کالا و ذخیره و تامین آن اشاره کردیم که هیچ مشکلی در کشور وجود ندارد.
رحمانی تصریح کرد: ما در زمینه مبدا تولید و واردات اجناس و کالاها در روزهای گذشته نشست های متعددی را برگزار کردیم به طوری که در بنادر دپوی اجناس وارداتی کاملا مشهود است و بر همین اساس تمهیداتی را در نظر گرفتیم که برای حمل آن کالاها تسریع صورت گیرد که البته اکثر آن کالاها ذخیره خواهند شد تا در آینده توزیع شود. 
وزیر صمت خاطرنشان کرد: در بحث نظارت و جلوگیری از تورم انتزاعی و عدم گرانی اجناس و کالاها و ایجاد فضای روانی خاص در جامعه اقداماتی صورت گرفته است که نباید این موضوع بر گرانی کالا تحمیل شود. 
وی گفت: سازمان تعزیرات، اتاق اصناف، اتاق بازرگانی اقدامات بازدارنده خود را در نشست کمیسیون اقتصاد تشریح کردند ضمن اینکه اتحادیه های صنفی هم با تمامی امکانات خود پای کار آمدند و تمامی نیروهای خود را به کار گرفتند و بر همین اساس هم آنها می توانند از نیروهای سازمان های وزارت صمت هم استفاده کنند. 
رحمانی خاطرنشان کرد: تعزیرات و دادستانی و همچنین تشکل های صنفی و صنعتی مکمل افزایش نظارت ها بوده و در این زمینه نیز کمک حال این قضیه هستند همچنین با رایزنی های صورت گرفته قرار شد تا تعزیرات پروند ه های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار