تهران| عدالت محور بیانیه گام دوم انقلاب است

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۴
تهران| عدالت محور بیانیه گام دوم انقلاب است
ائمه جمعه شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه عدالت محور بیانیه گام دوم انقلاب است بر ضرورت رعایت عدالت در حکومت اسلامی تأکید کردند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرستان های استان تهران ، حجت الاسلام و المسلمین علی شاه چراغی امام جمعه شهرری در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به اینکه در آستانه ولادت حضرت علی(ع) قرار داریم اظهار داشت: یکی از نکاتی که رهبر معظم انقلاب بر آن تأکید داشتند موضوع عدالت و عدالت محوری است الگویی بهتر از امیرالمؤمنین برای اجرای عدالت وجود ندارد و این حضرت الگوی عدالت برای حکومت و تمامی کارگزاران نظام است.
وی با اشاره به انتظارات مردم از رئیس جدید قوه قضاییه تصریح کرد: تمامی افراد جامعه به اجرای عدالت نیازمندند و امیدواریم که مردم به حقوق خود برسند موضوع عدالت در بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان موضوع محوری مطرح شده و حق این مردم است که در حکومت اسلامی شاهد اجرای عدالت باشند.
امام جمعه موقت ساری: رئیس قوه قضائیه با سلاطین سکه و ارز با جدیت برخورد کند
توصیه امام جمعه اراک به رئیس جدید دستگاه قضا؛ بدون اغماض با کانون های فساد برخورد کنید
امام جمعه بیرجند: اخلالگران اقتصادی مایه ننگ جامعه انقلابی هستند
امام جمعه شهرری ادامه داد: مجلس خبرگان برای روز مباداست همچنان که روزی که امام خمینی(ره) از دنیا رفت مجلس خبرگان اقدام به انتخاب رهبری شایسته، بصیر، مدیر و مایه افتخار منطقه، جهان اسلام و تمامی آزادی خواهان کرد.
شاه چراغی عنوان کرد: در سال های اخیر تمام دغدغه مجلس خبرگان گرفتاری ها، مشکلات و معیشت مردم بوده و در مجلس اخیر حدود 13 نفر از اعضا در حضور وزیر اقتصاد و دارایی در مورد مسائل اقتصادی صحبت کردند از برکات این اجلاس بیانات مهم مقام معظم رهبری برای اعضای مجلس بود که رهبری در این بیانات نسبت به ...

[ مشاهده متن کامل تهران| عدالت محور بیانیه گام دوم انقلاب است خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم