کارشناس پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: فردا تا جمعه در غرب کشور، شمال غرب، دامنه های جنوبی البرز، دامنه های زاگرس مرکزی و زاگرس جنوبی و بخش هایی از مرکز کشور، به تناوب بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.

امیرحسین نقشینه در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در تشریح آخرین وضعیت جوی شهرهای نجف و کربلا و همچنین پایانه های مرزی، اظهار داشت: در مرز خسروی فردا آسمان نیمه ابری تا ابری در برخی ساعات رگبار و باران و رعد و برق پیش بینی می شود و این شرایط روز چهارشنبه نیز حاکم است.
کارشناس پیش بینی سازمان هواشناسی ادامه داد: در مرز مهران آسمان فردا نیمه ابری گاهی با افزایش باد همراه با بارش پراکنده پیش بینی می شود و روز چهارشنبه نیز همین شرایط به همراه وزش باد شدید در مرز مهران حاکم است. 
وی اضافه کرد: در پایانه مرزی شلمچه آسمان فردا نیمه ابری و با بارش پراکنده پیش بینی می شود و همین شرایط جوی روز چهارشنبه نیز در شلمچه حاکم است. 
کارشناس پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: در کربلا آسمان طی دو روز آینده صاف تا کمی ابری خواهد بود، همچنین در نجف آسمان فردا صاف و روز چهارشنبه نیمه ابری است. 
* امروز باران در غرب و شمال غرب کشور
وی با بیان اینکه امروز خصوصاً در ساعات بعدازظهر شاهد بارش در استان آذربایجان غربی، جنوب آذربایجان شرقی، کردستان و کرمانشاه هستیم، گفت: فردا تا روز جمعه در استان های واقع در غرب کشور، شمال غرب، دامنه های جنوبی البرز، دامنه های زاگرس مرکزی و زاگرس جنوبی و بخش هایی از مرکز کشور به تناوب بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود. 
نقشینه ادامه داد: روزهای سه شنبه و چهارشنبه شدت بارش ها در استان های آذربایجان غربی، کردستان، زنجان، آذربایجان شرقی، قزوین، کرمانشاه، لرستان، غرب استان مرکزی و غرب همدان است. 
وی گفت: از روز دوشنبه تا پایان هفته در سواحل شمالی کشور بارش متناوب باران و وزش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار