محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان گفت: عملکرد همکاران و رسیدن به درصد وصول ۱۰۰ درصدی در تاریخ این شرکت بی نظیر بوده و از تلاش تمامی کارکنان در این زمینه تشکر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، با حضور محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان و جمعی از معاونین، مدیران و کارکنان جلسه کمیته راهبردی وصول مطالبات شرکت با رویکرد تحقق شاخص هدف ۹۹ برگزار شد.
در ابتدای این جلسه پیام پورحبیب مدیر دفتر فروش و وصول مطالبات شرکت خلاصه عملکرد ۶ ماهه اول شرکت در سال ۹۹ در مبحث وصول مطالبات را ارائه داد و گفت: ابتدای سال و به دلیل شیوع گسترده کرونا با یک تنفس سه ماهه در پرداخت بهای برق مصرفی مواجه بودیم و در پایان ماه فروردین درصد وصول مطالبات ۴۵ درصد بود اما با تکلیف شرکت توانیر این مقدار باید به ۱۰۰ درصد تا پایان ماه شهریور می رسید.
وی افزود: باتوجه به رشد درصد فروش که نسبت به سال گذشته ۱۴ درصد رشد داشته درکنار رشد مصرف برق در استان تلاش گسترده ای از سوی همکاران امورهای اجرایی صورت پذیرفت تا این هدف تحصیل شود.
پورحبیب با اشاره به اینکه دستیابی به درصد وصول ۱۰۰ در تاریخ شرکت بی سابقه بوده تاکید کرد: برگزاری جلسه های دوره ای و منظم، استفاده درست از ظرفیت مامورین تشخیص، تلاش پیمانکاران وصول مطالبات در کنار اجرای طرح جهادی وصول مطالبات دلایل دسترستی به این موفقیت بود اما همه اینها مرهون هم دلی، تلاش و پیگیری شبانه روزی همکاران ذی ربط در ستاد و امورهای اجرایی شرکت است.
وی در پایان گفت: باید با افزایش سطح تلاش تا پایان سال به هدف مقرر شده شرکت توانیر یعنی عدد ۱۰۶ درصد برسیم.
در ادامه مهندس سیروس هدایتی نژاد مدیر توزیع برق شهرستان رشت ضمن تبریک ایام هفته وحدت از تلاش تمامی همکاران دخیل در کسب این موفقیت تشکر کرد.
مدیر توزیع برق شهرستان رشت خاطرنشان کرد: تا پایان سال جمعاً ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار