دولت تدبیر وامید در پرداخت پاداش مدال آوران خوش حساب بوده است

خبرگزاری مهر یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۳۹
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در دویست و پنجمین نشست شورای معاونان وزارت ورزش با یادآوری روند پرداخت پاداش های قهرمانان و مدال آوران ورزش ایران در طی ۶ سال گذشته گفت: ۱۰ ده مراسم تجلیل از قهرمانان از سال ۹۲ تا کنون برگزار شده است. دولت تدبیر و امید در موضوع پرداخت پاداش قهرمانان ورزش بسیار خوش حساب بوده است به طوری که پاداش معوقه سال های نود تا نود و دو که به دولت دهم بر می گشت توسط وزارت ورزش و جوانان در دولت یازدهم پرداخت شد. وی با تشکر از همت همه قهرمانان، مربیان و روسای فدراسیون ها و کارشناسان و مدیران مجموعه ورزش کشور گفت: هدف همه ما سربلندی نام ایران و به اهتزار درآمدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در میادین بین المللی المپیکی و جهانی است. وزیر ورزش و جوانان با اشاره به تحریم های ناجوانمردانه و ظالمانه آمریکا علیه مردم گفت: در مبارزه با آمریکا و دفاع از آرمان های انقلاب و امام همه کنار هستیم و ایستادگی پهلوانان و قهرمانان در شرایط ویژه تحریم کنار مردم، قوت قلب و اعتماد به نفس کشور را د ...

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در دویست و پنجمین نشست شورای معاونان وزارت ورزش با یادآوری روند پرداخت پاداش های قهرمانان و مدال آوران ورزش ایران در طی ۶ سال گذشته گفت: ۱۰ ده مراسم تجلیل از قهرمانان از سال ۹۲ تا کنون برگزار شده است. دولت تدبیر و امید در موضوع پرداخت پاداش قهرمانان ورزش بسیار خوش حساب بوده است به طوری که پاداش معوقه سال های نود تا نود و دو که به دولت دهم بر می گشت توسط وزارت ورزش و جوانان در دولت یازدهم پرداخت شد.
وی با تشکر از همت همه قهرمانان، مربیان و رؤسای فدراسیون ها و کارشناسان و مدیران مجموعه ورزش کشور گفت: هدف همه ما سربلندی نام ایران و به اهتزاز درآمدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در میادین بین المللی المپیکی و جهانی است.
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به تحریم های ناجوانمردانه و ظالمانه آمریکا علیه مردم گفت: در مبارزه با آمریکا و دفاع از آرمان های انقلاب و امام همه کنار هستیم و ایستادگی پهلوانان و قهرمانان در شرایط ویژه تحریم کنار مردم، قوت قلب و اعتماد به نفس کشور را در ادامه این راه و مبارزه با آمریکا بیشتر می کند.
سلطانی فر یازدهم خرداد را موعد مراسم تجلیل از قهرمانان بازی های آسیایی و پاراآسیایی اعلام کرد و گفت: انشاالله هم زمان با ماه مبارک رمضان با حضور آقای دکتر روحانی رئیس جمهور از مدال آوران ارزشمند بازی های اندونزی تجلیل خواهد شد

سرخط اخبار