معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان گفت: حضور تمامی کارکنان از دهم خرداد در محل کار الزامی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، نازنین شیبانی با بیان اینکه حضور تمامی کارکنان از دهم خرداد در محل کار الزامی است، اظهار داشت: ساعت کاری روزانه کارکنان دستگاه های اجرایی در استان هرمزگان با رعایت تبصره ۳ ماده ۸۷ قانون مدیریت خدمات کشوری از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ خواهد بود.
وی افزود : تمامی کارکنان در مشاغل اداری استان از شنبه ۱۰ خرداد ۹۹ با رعایت الزامات سلامت محیط و کار در محیط اداری که توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ابلاغ شده است در محل کار حاضر شده و خدمات موظف را ارائه خواهند کرد. 
شیبانی ادامه داد: تمامی دستگاه های اجرایی، مدیران و کارکنان موظفند کماکان در انجام فعالیت های خود پروتکل های بهداشتی کارکنان، محیط اداری، ارباب رجوع و تجمعات اداری را رعایت نمایند و مدیران و مقامات مسئول دستگاه های اجرایی موظفند ضمن ارائه آموزش های ضروری و توجیه کارکنان در این مورد، در خصوص رعایت مفاد پروتکل های مذکور از سوی مراجعان ادارات نیز مراقبت لازم بعمل آورند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان گفت: هر گونه تغییر در ساعت فعالیت کارکنان دستگاه های اجرایی با تصویب ستاد ملی مقابله با کرونا تعیین و ابلاغ خواهد شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری