مربی جدید تیم فوتبال شهر خودرو معتقد است ایران به لحاظ امنیتی مشکلی ندارد و تأکید کرد علاقه ای به سیاست ندارد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
استفانو کوزین که به تازگی به کادر فنی تیم فوتبال شهر خودرو اضافه شده است تا به عنوان دستیار مجتبی سرآسیایی مشغول به کار شود، در گفت وگو با نشریه «رپابلیکا» ایتالیا گفت:
از زمانی که جوان بودم در تیم های فرانسوی و سوئیسی بازی می کردم. دوست داشتم جهان را بیشتر بشناسم و فوتبال را به دیگران بیاموزم. به همین خاطر اغلب به جاهای دوردست رفتم، جاهایی که خیلی ها آرزوی رفتن به آنجا را ندارند. شاید در چنین جاهایی پول کمتری بشود در آورد، اما تجربیات جدیدی می شود کسب کرد.
این سرمربی کانادایی – ایتالیایی که درست پس از اتفافات اخیر در ایران – شهادت سردار قاسم سلیمانی و سقوط هواپیمای اوکراینی در تهران – تصمیم گرفت برای مربیگری راهی ایران و تیم شهر خودرو مشهد شود، در پاسخ به این پرسش که «در چنین شرایطی نترسیدید که به ایران بروید؟»، اظهار داشت:
بابت رفتن به ایران ترسی ندارم و به نظرم مکان های پرتنش تر دیگری در جهان (نسبت به ایران) وجود دارند. چند وقت پیش پیشنهادی از یک تیم بغدادی را رد کردم، چون انتخابات در این کشور در جریان بود و هر روز در آنجا یک بمب گذار انتحاری خودش را منفجر می کند. اخیراً هم پیشنهادی از لیبی داشتم که آن را نپذیرفتم. همیشه در ایران تنش های سیاسی وجود داشته است، اما من فردی ورزشی هستم. من به خدا ایمان دارم و مشکلی بابت حضورم در ایران ندارم. من چالش ها را دوست دارم. در ایران مسابقات لیگ سطح بالاست و تیم ما (شهر خودرو) در ورزشگاهی تماشایی بازی می کند و به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار