شاید حضور یک گیاه آپارتمانی، در غوغای بی حد و مرز زندگی شهرنشینی، آرامش زندگی را به ما یادآوری کند.
گیاهان آپارتمانی مجلل
تمامی عناصر کاربردی برای چیدمان در آپارتمان ها، به شیوه ای کاملا دقیق، انتخاب می شوند. اما در کنار وسایل پر زرق و برق، نام گیاهان آپارتمانی در این بین می درخشد. استفاده از گیاهان آپارتمانی در چیدمان، علاوه بر زیبایی، حس طراوت و آرامش ذهن را به ارمغان خواهد آورد. در این نوشتار از مجله دلتا به معرفی و شناخت ده نمونه از زیباترین و لوکس ترین گیاهان آپارتمانی خواهیم پرداخت که با معماری مدرن این روزها، کاملا سازگار است.
گیاه پرنده بهشتی یا استرلیتزیا
گیاه استرلیتزیا، مشهور به پرنده بهشتی، یکی از گیاهان همیشه سبز و دائمی است. گیاه پرنده بهشتی به عنوان یکی از محبوب ترین گیاهان سراسر دنیا، این روز ها مورد توجه طراحان دکور قرار گرفته است. این گیاه به سرما و خشکی هوا بسیار حساس است؛ با این حال، در محیط آپارتمان به راحتی قابل نگهداری است. برای نگهداری از گیاه استرلیتزیا، به محیطی پرنور، گرم، مرطوب و بزرگ احتیاج دارید.
درختچه فیکوس آلاستیکا
درختچه فیکوس آلاستیکا، رتبه دوم از لوکس ترین گیاهان آپارتمانی را به خود اختصاص می دهد. علاوه بر این، درختچه فیکوس آلاستیکا، جز گیاهان مقاوم آپارتمانی نیز محسوب می شود. شرایط پرورش و نگهداری از درختچه فیکوس آلاستیکا در آپارتمان بسیار ساده است. خاک مناسب، نور فراوان، آبیاری به اندازه و تعویض گلدان در زمان مناسب، نیاز های اساسی پرورش این درختچه زیبا است.
گیاه لیندا
ظاهر آراسته، ساقه چوبی ضخیم و برگ های براق سوزنی گیاه لیندا، از شاخصه هایی است که نگهداری آن را در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار