استقلال حق اعتراض به رای ما را داشت/ استفاده از کلمه ناعادلانه پس از جواب نهایی cas فرار روبه جلو است

برنا نیوز جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۶:۱۰
رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: با مصاحبه و هرگونه صحبت، اعتراض و حتی بیانیه و نامه زدن در فضای مجازی نمی توان به احکام هر کمیته ای از تعیین وضعیت گرفته تا اخلاق و انضباطی به صورت قانونی درخواست استیناف داد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ علیرضا صالحی، رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در گفتگو با خبرنگار برنا پیرامون میزان فعالیت این کمیته با توجه به بالا رفتن حجم آرای انضباطی و برخی اعتراضات به احکام گفت: هنوز زود است که بخواهیم در این باره صحبت کنیم چراکه پس از ابلاغ رای نه اعلام آن، افراد مدت زمان خاصی برای اعتراض دارند. البته با مصاحبه و هرگونه صحبت، اعتراض و حتی بیانیه و نامه زدن در فضای مجازی نمی توان به احکام هر کمیته ای از تعیین وضعیت گرفته تا اخلاق و انضباطی به صورت قانونی اعتراض کرد. استیناف یک مرحله قانونی است که افراد باید با پرداخت وجهی بابت رسیدگی و حضور در این کمیته و ارائه مکتوب به آرا اعتراض کنند و در آن صورت پرونده تشکیل و به آن رسیدگی می شود.
وی افزود: برخی مدیران با مصاحبه های جنجالی خود زمینه استحکاک و جوسازی های بعدی را درپی دارد. مدیر حکم را ناعادلانه می خواند و بعد در بازی بعدی با یک سوت داور بازیکن که ذهنیتش براساس صحبت های بی پایه مدیر تحت تاثیر قرار گرفته اعتراض می کند و دچار استرس می شود. این استرس از درون زمین روی سکوها می رود و باعث فحاشی و ایجاد التهاب بیشتر می شود.
رئیس کمیته استیناف پیرامون رای دادگاه عالی ورزش cas درباره پرونده سوپرجام و صحبت های مسئولان این باشگاه در این باره عنوان کرد: ما بر اساس اعتراض استقلال در این پرونده رای دادیم. بر همین اساس رای کمیته استیناف که رای قبلی را مورد تائید قرار داده بود. البته اعتراض به حکم استیناف حق قانونی باشگاه استقلال بود که از آن استفاده کرد. در نهایت cas رای کمیته استیناف را تائید کرد. حال اینکه بعد از این رای افراد از کلمه رای ناعادلانه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار