جانشین فرمانده ناجا گفت: پیامک طرح ناظر (کشف حجاب) بر اساس مستندات ارسال می شود؛ در مرحله اول پیامک ارشادی است اما در سومین مرحله، بحث احضار است.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده ناجا در حاشیه پنجمین مرحله از طرح دستگیری اراذل و اوباش در جمع خبرنگاران در مقر پلیس تهران در خصوص اجرای «طرح ناظر» اظهار داشت: طرح ناظر هم مطالبه مردم و هم مطالبه ناجاست و بر همین اساس این طرح را اجرا می کنیم.
وی تصریح کرد: در مرحله اول برای افراد پیامک ارشادی ارسال می شود؛در مرحله دوم نیز پیامک ارسال شده اما در مرحله سوم افراد احضار می شوند.
جانشین فرمانده ناجا گفت: همه این پیامک ها که برای افراد ارسال می شود بر اساس مستندات است و مستندات به مردم ارائه می شود.
سردار رضایی با بیان اینکه خودرو حریم شخصی نیست در خصوص بدحجابی مسافران در تاکسی ها و مسافربرهای اینترنتی گفت: باید رانندگان به مسافران خود در خصوص حجاب شان تذکر بدهند. 
وی به اجرای طرح برخورد با اراذل و اوباش اشاره و اعلام کرد: برخورد جدی با اراذل و اوباش خواسته همه مردم است و در حال حاضر این برخورد را تشدید کرده ایم و این موضوع را تا زمانی که حتی یک نفر وجود داشته باشد که سبب رعب و وحشت مردم شود ادامه داده و استمرار می بخشیم.
جانشین فرمانده ناجا گفت: ما در این زمینه از قانونگذار برای برخورد جدی و اعمال مجازات های بازدارنده مطالبه جدی داریم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار