ایسنا/خوزستان نماینده ویژه وزیر راه و شهرسازی در ستاد بررسی مشکلات خوزستان در حوزه راه و شهرسازی گفت: برای حل مشکلات خوزستان تصمیم گیری ویژه ای انجام خواهد شد و خارج از نوبت در وزارت راه و شهرسازی برای حل این مشکلات اقدام می شود.

سیدحسین میرشفیع چهارشنبه شب در حاشیه اولین روز سفر خود به خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: وزیر راه و شهرسازی پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر رسیدگی به مشکلات خوزستان، ستاد ویژه ای در این وزارت تشکیل داده تا مسائل و مشکلات خوزستان در این حوزه به صورت ویژه، پیگیری و حل شود.
به گزارش ایسنا، وی افزود: جلسه نخست این ستاد، ماه گذشته در وزارت راه و شهرسازی در تهران برگزار شد و اکنون به خوزستان سفر کرده ام تا از نزدیک مشکلات خوزستان بررسی شود.
میرشفیع بیان کرد: در این راستا از شهرهای اندیمشک، شوشتر، باوی، دزفول و اهواز بازدید کردیم و پروژه های راه سازی و راه آهن فعال در این شهرستان ها و مشکلات آن ها احصاء شد.
نماینده ویژه وزیر راه و شهرسازی در ستاد بررسی مشکلات خوزستان در حوزه راه و شهرسازی گفت: قرار است در جلسه ای در مرکز، پیشنهادات برای حل مشکلات حوزه راه و شهرسازی خوزستان ارائه و در خصوص آن ها تصمیم گیری شود.
وی افزود: همچنین از بافت فرسوده و مناطق حاشیه نشین اهواز بازدید داشتیم تا در خصوص مشکلات این بخش نیز تصمیم گیری و مشکلات آن ها حل شود.
میرشفیع گفت: برای حل مشکلات خوزستان تصمیم گیری ویژه ای انجام خواهد شد و خارج از نوبت در وزارت راه و شهرسازی برای حل این مشکلات اقدام می شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار