نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر به پایان رسید و تیم های مختلف تلاش کردند برای حضور قدرتمندانه در ادامه فصل ترکیب خود را تقویت کنند و بازیکنان زیادی در این بین جابجا شدند.

سپهر ستاری: فصل نقل و انتقالات نیم فصل دوشنبه شب به پایان رسید و حالا تیم ها فقط می توانند بازیکن آزاد جذب کنند. نقل و انتقالات زمستانی لیگ ایران برخلاف سال های گذشته تا روز آخر آرام دنبال شد و اغلب تیم ها فعالیت خود را به روز آخر موکول کردند و همین باعث شد روز پایانی نقل و انتقالات بسیار شلوغ دنبال شود. تیم های ایرانی هم چون سال های گذشته نفرات زیادی را جذب کردند که این موضوع در فوتبال روز دنیا کمتر دیده می شود و در لیگ های معتبر کمتر تیمی در نقل و انتقالات نیم فصل به دنبال تغییرات پرتعداد است.
بدون تردید مهم ترین انتقال زمستانی فوتبال ایران که سر و صدای زیادی هم به پا کرد، انتقال آیاندا پاتوسی، هافبک سابق تیم استقلال به فولاد خوزستان بود؛ در شرایطی که تصور می شد پاتوسی پس از جدایی از بنی یاس دوباره پیراهن تیم استقلال را بر تن کند، فولادی ها زرنگی کردند و این ستاره را از چنگ استقلال درآوردند و حالا باید دید این ستاره آفریقایی که نیم فصل ضعیفی را در فوتبال امارات تجربه کرد، در بازگشت دوباره به فوتبال ایران چه عملکردی از خود به جا می گذارد. فولاد علاوه بر پاتوسی، فرضاد احمدزاده، سینا زامهران و زبیر نیک نفس را جذب کرد تا تیم جواد نکونام به خوبی برای نیم فصل دوم رقابت ها آماده شود.
استقلال سرانجام پس از کش و قوس فراوان با استراماچونی به توافق نرسید، حالا فرهاد مجیدی را به عنوان سرمربی جدید خود می بیند. این تیم که در رقابت بر سر جذب پاتوسی از فولاد شکست خورد، در مجموع تا به این لحظه نقل و انتقالات ضعیفی را تجربه کرده و تنها موفق به جذب امیرارسلان مطهری از ذوب آهن شده است. برنی ایبینی، یکی از نفرات مدنظراستقلال بود که ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار