درخشان: آن هایی که به من حمله می کردند چرا به کالدرون چیزی نمی گویند؟

ایسنا شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱:۲
سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس از گابریل کالدرون بابت شانه خالی کردن از مسوولیتش انتقاد کرد.

حمید درخشان، در گفت وگو با ایسنا درباره شرایط پرسپولیس در لیگ اظهار کرد: شرایط پرسپولیس بد نیست اما این تیم خوب بازی نمی کند. با این که روند بازی های پرسپولیس جذاب و امیدوار کننده نیست اما گل هایی زده می شود و تیم برنده از زمین خارج می شود و همین امر باعث شده شرایط پرسپولیس در جدول خوب باشد. اما من باز هم تاکید می کنم که نوع بازی پرسپولیس اصلا خوب نیست.
او افزود: چیدمان بازیکنان در زمین و نوع به کارگیری آن ها اصلا مناسب نیست و به همین خاطر بازیکنان نمی توانند همه توان فنی خود را در زمین پیاده کنند و گاهی می بینیم آن ها با یکدیگر هماهنگی لازم را ندارند. به همین خاطر است که می گویم پرسپولیس خوب بازی نمی کند و اگر قرار باشد این گونه به کارش ادامه دهد قطعا در انتهای فصل دچار مشکل می شود.
درخشان در ادامه اضافه کرد: متاسفانه کالدرون از مسوولیت تصمیماتی که می گیرد شانه خالی می کند که این موضوع برای یک مربی اصلا خوب نیست. این که یک بازیکن یا یک مهاجم دچار اشتباه می شود و مربی همه تقصیرها را به گردن او بیندازد اصلا خوب نیست. در دوره من خاطرم هست یک بار به خاطر اشتباهات بازیکنان گفتم دیگر چه کار باید بکنم و آیا خودم باید در زمین گلزنی کنم که همین صحبت باعث حملات زیادی به من شد اما الان دوستان کجا هستند که ببیند آقای کالدرون تقصیرها را به گردن دیگران می اندازد. این درست نیست که گل نزدن یک مهاجم در زمین را دلیل شکست و نتیجه نگرفتن تیم بداینم و او را سرزنش کنیم.
سرمربی پیشین پرسپولیس در ادامه درباره جونیور براندائو، مهاجم برزیلی این تیم هم، گفت: هنوز نمی دانم چرا این بازیکن جذب شده است. وقتی بازی اول او را دیدم فهمیدم اصلا فوتبالیست ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار