ارومیه- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش خوی گفت: ۴۰۰ نفر نیروی حق التدریس و آموزشیار نهضت سوادآموزی در شهرستان شامل شیوه نامه امتیازبندی ابلاغیه جدید وزارت شدند.

غلامرضا نظر علیلو روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شیوه نامه امتیازبندی نیروهای حق التدریس به ادارات آموزش و پرورش ابلاغ شده است و برای کلیه نیروهای مشمول قانون تعیین تکلیف در خوی تکمیل و اقدام می شود.
وی با اشاره به انواع نیروهای مشمول این طرح اظهار داشت: نیروهای خرید خدمات آموزشی، مربیان پیش دبستانی دولتی و نیروهای حق التدریس غیرمستمر که تا قبل از سال ۱۳۹۱ با آموزش و پرورش خوی همکاری داشته اند و آن دسته از آموزشیاران و آموزش دهندگان سوادآموزی که تا قبل از سال ۱۳۹۲ با نهضت سوادآموزی همکاری داشته و در آزمون داخلی موضوع بند ۲ قانون پذیرفته شده اند، جزء این اقدام اداری هستند.
مدیر آموزش و پرورش خوی ادامه داد: بر اساس سوابق اشتغال، مدرک و رشته تحصیلی مطابق طرح طبقه بندی مشاغل فرم امتیازبندی برای آنها تکمیل می شود.
نظرعلیلو اضافه کرد: تکمیل فرم امتیاز بندی فقط جهت تعیین اولویت معرفی برای طی دوره های مهارت آموزی بوده و تعهدی جهت استخدام ایجاد نخواهد کرد.
شهرستان خوی دارای هشت هزار و ۲۴۴ نفر نیروی آموزش و پرورش است که سه هزار و ۴۸۲ نفر آنها بازنشسته هستند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار