رئیس سابق فدراسیون فوتبال در رابطه با اتفاقات اخیر و شرایط فوتبال کشور صحبت کرد.

آفتاب نیوز :
محمد دادکان درباره شرکت نکردن در انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: الان شرایط برای نامزدی مناسب نیست. وقتی شرایط مناسب نیست چطور بگویم من نامزد می شوم که دیده شوم.
وی درباره وضعیت فوتبال ایران در بخش های مختلف به خصوص از نظر مسائل اقتصادی اظهار کرد: چرخاندن فوتبال از یک دبستان راحت تر است اما در کشور ما به علت دخالت نهادهای مختلف در فوتبال، کار دشوار است. مدیریت نسبت به زمان ما در اختیار دیگران بوده و فشارهای بیرون از فوتبال روی تصمیمات تاثیر گذاشته است.
رئیس سابق فدراسیون فوتبال که در برنامه ورزش و مردم حضور داشت، ادامه داد: شما یک تصمیمی می گیرید اما وزارت ورزش از بیرون تصمیم می گیرد. ما ۹ مربی را برای مربیگری تیم ملی در نظر گرفتیم اما انتخاب نشده اند. من با تاج صحبت کردم و گفتم اجازه نده کی روش از ایران برود. گفت تصمیم من هم همین است اما وزارت ورزش اجازه نمی دهد. در نهایت کی روش رفت. چه چیزی گیر فوتبال ایران آمد؟ هزینه ها زیاد شد و وضعیت تیم ملی به اما و اگر رسید. نمی گویم در هیچ زمانی اینطور نبوده اما الان وضعیت بدتر است.
دادگان خاطرنشان کرد: نمی توانیم بگویم تاج مسئول این شرایط است اما نهادهای دیگر هم سهیم بودند. الان چه کسی مربی تیم ملی را انتخاب کرده است؟
رئیس سابق فدراسیون فوتبال در واکنش به انتخاب اسکوچیچ و عدم انتخاب مربیان ایرانی مانند قلعه نویی، دایی، گل محمدی و حتی مربی خارجی مانند برانکو اظهار کرد: اسکوچیچ در چند تیم ایرانی موفق بوده است. او در هر تیمی از جمله ملوان و صنعت نفت آبادان نشان داده که فوتبال را می فهمد و در جهت فوتبال کشور ما زحمت کشیده است اما نوع انتخاب سرمربی تیم ملی برای مردم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار