رنگی ترین فیلم های تاریخ سینما + عکس

سیمرغ پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۷

در این مطلب می خواهیم به ترفند به کارگیری رنگ در فیلم ها که همان زیبایی بصری است بپردازیم و بهترین فیلم های تاریخ سینما از لحاظ پررنگ بودن را به شما معرفی کنیم
۱۰ فیلمی که رنگی ترین فیلم های تاریخ سینما لقب گرفته اند
رنگ با سینما همان کاری را کرد که مزه های مختلف با بستنی کردند: تبدیل کردن یک چیز خوب به یک چیز فوق العاده. یک کارگردان می تواند از رنگ برای تغییر تمرکز، برجسته کردن یک چیز یا تنها افزایش جنبه زیبایی شناختی فیلم استفاده نماید.
برترین ها - ترجمه از حسین علی پناهی: رنگ با سینما همان کاری را کرد که مزه های مختلف با بستنی کردند: تبدیل کردن یک چیز خوب به یک چیز فوق العاده. یک کارگردان می تواند از رنگ برای تغییر تمرکز، برجسته کردن یک چیز یا تنها افزایش جنبه زیبایی شناختی فیلم استفاده نماید. در ادامه این مطلب می خواهیم به این ترفند کارگردانی برای مورد اخیر که همان زیبایی بصری است بپردازیم و بهترین فیلم های تاریخ سینما از لحاظ پررنگ بودن را به شما معرفی کنیم.
 آواتار (۲۰۰۹)
فیلم «آواتار» (Avatar) یک ضیافت جلوه های ویژه دیگر از جیمز کامرون است که داستان آن در یک سیاره فرازمینی به نام پاندورا رخ می دهد و داستان فضایی فیلم، کارگردان را مسلح به آزادی کامل برای استفاده مطلق از تصور و نقب زدن به تصویرسازی سورئال می سازد. کامرون تصورات و تجسم های خود را در هر زمینه ای برای خلق یک دنیای مسحور کننده جدید رها می سازد.
آواتار Avatar
همچنین رنگ آبی بدن شخصیت های فیلم اشاره ای زیرکانه به اهمیتی بود که در دنیای واقعی به رنگ پوست مردمان می دهیم. تصمیمات زیبایی شناختی آگاهانه در ترکیب با زیبایی تکنولوژیکی به خلق یک داستان ...

سرخط اخبار