نگاهی به کلکسیون هواپیما ها و خودرو های برد پیت

تیتربرتر یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۶

به گزارش تیتربرتر؛
زمانی که برای اولین بار برد پیت را در فیلم تلما و لوییز، محصول سال ۱۹۹۱ دیدیم هرگز فکرش را نمی کردیم روزی فرا برسد که این هنرپیشه خوش تیپ به یکی از برجسته ترین ستاره های روز دنیا تبدیل شود و روزی نباشد که نام برد پیت را در رسانه های سینمایی نشنویم.
برترین ها - ترجمه از محمد کاملان: زمانی که برای اولین بار برد پیت را در فیلم تلما و لوییز، محصول سال ۱۹۹۱ دیدیم هرگز فکرش را نمی کردیم روزی فرا برسد که این هنرپیشه خوش تیپ به یکی از برجسته ترین ستاره های روز دنیا تبدیل شود و روزی نباشد که نام برد پیت را در رسانه های سینمایی نشنویم.
برد پیت پس از بازی در فیلم تلما و لوییز نظر بزرگان هالیوود را جلب کرد و به همین دلیل نیز پیشنهاد بازی در فیلم های معروفی مانند «مصاحبه با خون آشام» و «افسانه های خزان» را دریافت کرد و در کنار هنرپیشه های بزرگی مانند تام کروز، آنتونیو باندراس، کریستین اسلیتر و آنتونی هاپکینز قرار گرفت. هنرنمایی او باعث شد تا برد پیت در جمع ستاره های خوش تیپ و پرطرفدار مرد هالیوود قرار بگیرد و یکی از پس از دیگری پیشنهاد بازی برای ایفای نقش در فیلم های پرفروش دریافت کند.
بخت با برت پیت یار بود و این سوپراستار دنیای سینما که در جوانی پیشخدمتی می کرد و مدتی نیز لباسی شبیه به مرغ بر تن می کرد تا برای یک فروشگاه زنجیره ای تبلیغ کند، این روز ها به ستا ره ای تبدیل شده که پولش از پارو بالا می رود و نمی داند با ثروتش چه کار کند.
در نتیجه برت پیت نیز همانند دیگر سلبریتی های همقطار خودش قسمتی از ثروت اش را خرج خرید خودرو های گران قیمت کرده است و به سلامتی اینقدر پول دارد که حتی از عهده خریداری هواپیمای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار