جانشین فرمانده ناجا گفت: طی هشت ماه سال جاری بیش از ۷۱۶ تن انواع مواد مخدر کشف شده که افزایش ۳۰ درصدی کشفیات نسبت به سال گذشته را نشان می دهد که این امر قابل توجه و تقدیر است.

صراط:
سردار قاسم رضایی، در حاشیه بازدید از مجموعه پلیس مبارزه با مواد مخدر، اظهار داشت: خوشحال هستیم که امروز در جمع کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر حضور داریم، شما مجاهدان با نگاه و منش انقلابی در کارتان موفق و مؤثر هستید و اقدامات مطلوب شما امروز سبب خشنودی و رضایت مردم شده است.
وی ادامه داد: طی ۸ ماه سال جاری بیش از ۷۱۶ تن انواع مواد مخدر کشف شده که افزایش ۳۰ درصدی کشفیات نسبت به سال گذشته را نشان می دهد و این قابل توجه و تقدیر است.
جانشین فرمانده ناجا همچنین گفت: تعداد عملیات هایی که در این حوزه انجام شده نشان از اعتقاد و عزم راسخ شما در راستای مبارزه با قاچاق مواد مخدر در مرزها و کل کشور دارد.
سردار رضایی تصریح کرد: از ۷۱۶ تن کشفیات مواد مخدر، ۱۰۰ تن در نقطه صفر مرزی، بخشی از آن در کویر، جاده ها، جنگل و کوهستان ها بوده است؛ کشفیات قابل توجه مواد مخدر نشان از همکاری توأمان حوزه های رزمی و دیپلماسی دارد.
جانشین فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه مردم قدردان زحمات شما هستند، به فرمایش مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) اشاره و عنوان کرد: ایشان فرموده اند: " اگر یک کیلو مواد مخدر وارد کشور شود جوانان را به خاک سیاه می کشاند"؛ بنابراین در حوزه مبارزه با مواد مخدر لقب "گروه نجات انسان ها" برازنده شماست چراکه جان خود را در راستای مبارزه و مقابله با مواد مخدر و رضای خداوند متعال فدا می کنید و شب و روز در حال مبارزه هستید.
سردار رضایی همچنین ادامه داد: کسب لقب نیروی مقدس انتظامی از سوی مقام عظمای ولایت و همچنین لقب مجاهدان فی سبیل الله برای کارکنان نشان از اقدامات جهادی شما دارد.
افزایش تولید مواد مخدر سنتی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار