سرقت در پوشش ماساژدرمانی

آفتاب نیوز شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۳
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری جاعل حرفه ای خبر داد که در پوشش ماساژدرمانی و پزشک فیزیوتراپ اقدام به سرقت خودرو می کرد.

آفتاب نیوز :
سرهنگ کامیار چهری در توضیح این خبر گفت: در پی وصول دو فقره شکایت مبنی بر سرقت خودرو از داخل پارکینگ مجتمع های مسکونی، پرونده ای در خصوص تشکیل و جهت رسیدگی در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
مالباختگان پس از حضور در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتی مشابه عنوان داشند به شخصی تحت عنوان ماساژور و فیزیوتراپ که به منزل آنها تردد داشته مشکوک شدند؛ یکی از مالباختگان در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: از طریق یک برگه آگهی پخش شده در داخل مجتمع با شماره تماس درج شده در داخل آگهی تماس گرفتم؛ پس از تماس جوانی حدودا ۳۰ ساله که خودش را پزشک فیزیوتراپ معرفی کرده بود سه نوبت به منزل ما آمد و اقدام به ماساژدرمانی کرد؛ پس از گذشت مدت کوتاهی از این ماجرا یک روز صبح که برای رفتن به محل کار، به پارکینگ خانه رفته بودم تا سوار ماشین شوم، در کمال تعجب متوجه شدم که خودرو داخل پارکینگ نیست و این در حالی بود که درب پارکینگ تنها با ریموت باز می شود.
یکی دیگر از مالباختگان نیز در اظهاراتی مشابه عنوان داشت که یک دکتر فیزیوتراپ، دو جلسه جهت ماساژ درمانی به منزل وی تردد داشته و سرقت خودرو ۲۰۷ وی نیز پس از حضور این شخص انجام شده است.
کارآگاهان پایگاه سوم در همان تحقیقات اولیه و با بررسی آگهی تبلیغاتی ارائه شده از سوی شکات اطمینان پیدا کردند که در تمامی سرقت های انجام شده، فردی مشخص به منزل مالباختگان تردد داشته و به احتمال بسیار زیاد، با سوء استفاده از این موضوع اقدام به سرقت سوئیچ خودرو و ریموت پارکینگ منزل مالباختگان کرده و در ادامه سرقت خودروها را انجام داده است؛ همچنین در مراجعه به آدرس های اعلام شده در کارت ...