کاندیدای پیشین انتخابات ریاست جمهوری گفت: اصولگرایان عصبانی هستند آنها از خودشان هم عصبانی اند از همه عصبانی اند چرا ندارد، دلیلی هم نمی خواهد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا ؛ اخیرا «حسین مرعشی»، سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی، گفته بود: کاندیدهای حزبی ما مشخص هستند، جهانگیری، محسن هاشمی، همتی، ملک زاده، هاشمی طبا، کرباسچی و غیره مطرح هستند البته هنوز خودشان نپذیرفته اند.
در این ارتباط «مصطفی هاشمی طبا»، کاندیدای پیشین انتخابات ریاست جمهوری سال 96، درباره قرار گرفتن نامش در لیست کاندیدای حزب کارگزاران به خبرنگار سیاسی برنا  گفت: بنده این مطلب را در یکی از رسانه ها خواندم؛ اینکه برخی آقایان محبت دارند بحث دیگری است. 
او در پاسخ به این سوال که آیا حزب کارگزاران با شما در این باره صحبتی داشته یا خیر؟ افزود: خیر. با بنده صحبتی نشده است.
هاشمی طبا در پاسخ به این سوال که آیا برای کاندیداتوری در 1400 اعلام آمادگی می کنید؟ ادامه داد: خیر. قصدی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری 1400 ندارم.
این فعال سیاسی اصلاح طلب در این باره که به نظر می رسد، اصلاح طلبان برای انتخابات آینده دچار سردرگمی شده اند، عنوان کرد: متاسفانه همه سردر گم اند. هیچ کس برنامه ای برای برون رفت از شرایط فعلی ندارد؛ اصلاح طلبان و کارگزاران و یا اصولگرایان برنامه ای برای ارائه ندارند حال ممکن است، شرکت کنند و چهار نفر را نیز معرفی کنند اما برنامه ای برای کشور ندارند. 
او در پاسخ به این سوال که برای برون رفت از این وضعیت باید چه کرد و چرا برخی تندروها از شنیدن کلمه صلح از زبان روحانی عصبانی شده اند؟ تصریح کرد: روحانی گفته موقع صلح باید صلح کنید موقع جنگ باید جنگ کنید همه همین حرف را می زنند مگر غیر از این حرف را می زنند؟ او این حرف را گفته اما عده ای علیه او موضع گرفتند.
هاشمی طبا ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار