مجمع عمومی فدراسیون فوتبال ایران برای به تایید رساندن اساسنامه اصلاحی این فدراسیون در حال برگزاری است.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، مجمع فدراسیون فوتبال ایران برای تایید اساسنامه، از ساعت 10:12 امروز (شنبه، 8 آذر) در محل هتل آکادمی به صورت آنلاین آغاز شد.
افراد اولیه حاضر در مجمع فدراسیون فوتبال 66 نفر از 75 نفر ممکن هستند که به صورت آنلاین در این مجمع حضور پیدا کردند. در بخش انتخاب ناظران مجمع، غفاری، عباسی و ابختی سنجابی به عنوان ناظران مجمع و نوتاش، جواهری و محمدی به عنوان شمارش کننده آرا انتخاب شدند.
برنامه مجمع
در ابتدای کار، مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال صحبت هایی را در خصوص روند مجمع انجام داد که طبق آن ابتدا گزارش عملکرد فدراسیون فوتبال، سخنرانی سرپرست فدراسیون، حسابرس مستقل فدراسیون و همچنین وزیر ورزش و جوانان در برنامه گنجانده شده است.
تایید حداکثری
در ادامه عملکرد فدراسیون فوتبال با 66 رای موافق به تایید مجمع رسید.
بهاروند: برخی کارشکنی کردند اما فیفا اساسنامه را تایید کرد
پس از گزارش عملکرد فدراسیون فوتبال، حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال صحبت هایی را انجام داد و گفت: با درایت وزارت ورزش و کمک هایی که صورت گرفت، اساسنامه به تایید رسید و ما در همه فدراسیون ها شاهد بودیم که وزیر ورزش عضو مجمع است اما وزیر محترم ورزش برای حل مشکل اساسنامه شخصاً کمک کردند و پس از خروج وزیر از مجمع، این مشکل با فیفا حل شد.
وی افزود: از طرفی برخی سعی داشتند کارشکنی کنند تا اساسنامه به تایید نرسد که با وجود این کارشکنی ها اساسنامه به تایید فیفا رسید. پیش از مجمع نیز آماری از اعضای مجمع در خصوص تایید اساسنامه گرفتیم که نظرها مثبت است و آمار بی نظیری در این خصوص کسب کردیم. با تایید اساسنامه یک ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار