فروش غیر حضوری میوه و تره بار با استارت آپ ها در آینده نزدیک

موج چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۳

مدیرکل دفتر شهردار تهران گفت: برنامه ریزی خوبی در زمینه فعالیت استارت آپ ها برای فروش غیر حضوری میوه و تره بار در آینده نزدیک از سوی سازمان مدیریت میادین صورت پذیرفته است.
به گزارش خبرگزاری موج، مصطفی کاظمی ، مدیرکل دفتر شهردار تهران در جریان بازدید از سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با اعلام رضایت از عملکرد این سازمان گفت: گزارشاتی که شهردار تهران در مورد علمکرد سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار و آثار و نتایج آن به هیات دولت ارائه کردند، مورد استقبال خوب وزرا قرار گرفته و باعث افزایش همکاری بخش های مختلف دولت از جمله وزارت جهاد کشاورزی با شهرداری تهران شده است.
مشاور عالی شهردار تهران با اشاره به اینکه نتیجه نهایی زحمات سازمان مدیریت میادین، این بوده که محصول با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب به دست مردم برسد، اظهار کرد: در بازدیدهای سرزده شهردار تهران از میادین مختلف میوه و تره بار، رضایتمندی مردم به خوبی احساس می شود و مردم رضایت خود را از عملکرد این سازمان ابراز می دارند که جای تقدیر و تشکر دارد.
کاظمی با بیان اینکه برنامه های سازمان مدیریت میادین در جهت تداوم روند خدمت رسانی و افزایش کیفی فعالیت های میادین میوه و تره بار است، تصریح کرد: مسیری که برای آینده این سازمان طراحی شده از جمله توسعه بازارهای میوه و تره بار که مورد تاکید شهردار تهران بوده و در راستای افزایش رضایتمندی شهروندان است و از این جهت، کار کم سابقه ای در سازمان مدیریت میادین در حال انجام است.
مشاور عالی شهردار تهران در این بازدید، ضمن دیدار از محل جدید ساختمان مرکزی سازمان مدیریت میادین در محل میدان مرکزی میوه و تره بار، گفت: این ساختمان ...

سرخط اخبار