اصلاح طلبان در انتخابات شرکت می کنند اما مشروط/ اصولگرایان بدانند پایگاه مردمی ندارند/ باید از سیاست فاصله بگیرند

دریافت خبر : سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۶
اصلاح طلبان در انتخابات شرکت می کنند اما مشروط/ اصولگرایان بدانند پایگاه مردمی ندارند/ باید از سیاست فاصله بگیرند
اصولگرایان باید حد و منزلت خود را بشناسند. برخی باید بدانند پایگاه مردمی ندارند. آنها باید از قانون تمکین کنند، از حوزه سیاست فاصله بگیرند.

گروه سیاسی جهان نیوز : محمدصادق جوادی حصار، فعال سیاسی اصلاح طلب در گفتگو با روزنامه آرمان گفته است: «اصولگرایان باید حد و منزلت خود را بشناسند. برخی باید بدانند پایگاه مردمی ندارند. آنها باید از قانون تمکین کنند، از حوزه سیاست فاصله بگیرند». توصیه این فعال اصلاح طلب شاید اگر خطاب به دوستان خود گفته شود، زیباتر است. چرا که بسیاری از مردم برای رهایی از مدیریت پرخسارت دولت، مجلس، شورا و شهرداری فعلی روزشماری می کنند و اگر آقای جوادی حصار به ذهن خود مراجعه کند همین چندماه پیش بحث انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری به سوژه رسانه ها حتی زنجیره ای ها تبدیل شده بود.
به گزارش جهان نیوز ، بخش های مهم این گفتگو را در ادامه خواهید خواند:
*دولت آقای روحانی دولتی قانونی است و اصلاح طلبان نیز نقش آنچنانی در این دولت ندارند و به رغم حمایتی که از دولت داشته اند، کمترین سهم را برده اند.
*باید به اصولگرایان بگویم، حربه نخ نمای فتنه و پرونده سازی دیگر جوابگو نیست. آنها باید حد و منزلت خود را بشناسند. برخی باید بدانند پایگاه مردمی ندارند. آنها باید از قانون تمکین کنند، از حوزه سیاست فاصله بگیرند.
*جریان اصلاحات در انتخابات آینده شرکت می کند اما باید توجه داشته باشند این مشارکت همان طور که آقای حجاریان گفتند مشروط باشد. مشارکت مشروط به معنی مشارکت عقلانی است، یعنی اگر بستری برای تاثیر و تاثر وجود داشته و حرکتی که از سوی اصلاح طلبان انجام می گیرد منتج به نتایج امیدبخشی باشد، تصمیم عقلانی و منطقی حضور در انتخابات است. اگر این چنین نباشد، نباید تن به حضور دهند.
*این جریان به دنبال عوامفریبی و استفاده از ابزار فتنه انگاری برای اهداف بعدی ...

[ مشاهده متن کامل اصلاح طلبان در انتخابات شرکت می کنند اما مشروط/ اصولگرایان بدانند پایگاه مردمی ندارند/ باید از سیاست فاصله بگیرند جهان نیوز ]