آغاز طرح نوروزی پلیس در جاده ها از فردا

دریافت خبر : شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰:۲
معاون عملیات پلیس راهور ناجا اعلام کرد: طرح پلیس راهور از ۲۵ اسفند ماه در سراسر کشور آغاز می شود و تا روز یکشنبه ۱۸فروردین ۹۸ ادامه خواهد داشت.

ایسنا: معاون عملیات پلیس راهور ناجا اعلام کرد: طرح پلیس راهور از ۲۵ اسفند ماه در سراسر کشور آغاز می شود و تا روز یکشنبه ۱۸فروردین ۹۸ ادامه خواهد داشت.
سرهنگ حسن خسروجردی در این باره اظهار کرد: تعطیلات نوروزی از پرترافیک ترین روزهای سال است و از همین جهت پلیس راهور اهمیت ویژه ای برای این روزها قائل است. بنابراین پلیس راهور با بررسی مشکلات ترافیکی تعطیلات نوروز گذشته سعی کرده است تا خدمات بهتری را برای نوروز ۹۸ درنظر بگیرد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه مهار تصادفات و کاهش تلفات جاده ای یکی از اهداف اصلی طرح نوروزی ۹۸ است، گفت: طرح پلیس راهور از روز ۲۵اسفند ماه در سراسر کشور آغاز می شود و تا یکشنبه، ۱۸فروردین ۹۸ ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به اینکه شعار نوروزی پلیس راهور پرهیز از خطر، آرامش در سفر است، گفت: شعار ناجا نیز نشاط بهاری، نظم و قانون مداری است که رعایت این مسائل باعث می شود در بعد انتظامی و ترافیکی شاهد امنیت نوروزی باشیم.
معاون عملیات پلیس راهور ناجا با بیان اینکه هر ساله با افزایش میزان تولید خودرو داخل شهرها و جاده ها، حجم ترددها نیز افزایش پیدا می کند، گفت: پیش بینی می کنیم تا در نوروز 98 نیز شاهد افزایش ۸ تا ۱۰ درصدی تردد در سطح محورهای مواصلاتی نسبت به سال گذشته باشیم.
یکی از موارد مورد توجه در نوروز نیز محدودیت و ممنوعیت ترافیکی است، با توجه به اینکه ترافیک در این ایام بیشتر می شود، نیاز است تردد وسایل نقلیه تسهیل گردد بنابراین به صورت به خصوص در مورد محورهای استان تهران به سمت شمال کشور محدودیت هایی را برنامه ریزی کرده ایم.
وی با بیان اینکه در حاضر هیچ یک از محورهای مواصلاتی مسدود نیستند، گفت: همکاران ...

[ مشاهده متن کامل آغاز طرح نوروزی پلیس در جاده ها از فردا برترینها ]