رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: صادرکنندگان از آن رو که طلایه داران جبهه صادرات و تجارت جهانی و عامل رفاه و حامی مردم در لحظات و صحنه های سرنوشت ساز جامعه اند و از آنجایی که به دنبال خلق ثروت، رفع نابسامانی های اقتصاد و کسب منابع ارزی برای کشورمان هستند، همواره شایسته تکریم و تحسین هستند.

به گزارش ایسنا، داود شهرکی در پیامی به مناسبت روز ملی صادرات اظهار کرد: 29 مهرماه روز پاسداشت از تلاش های بی وقفه صادرکنندگان کشور عزیزمان است، انسان هایی که با درایت و زحمات شبانه روزی خود علاوه بر توجه به بازار داخل، در امر صادرات و گسترش بازارهای خارجی نیز اهتمام می ورزند و پرچم کشورمان را در اقصی نقاط دنیا برافراشته اند.
وی افزود: صادرکنندگان از آن رو که طلایه داران جبهه صادرات و تجارت جهانی و عامل رفاه و حامی مردم در لحظات و صحنه های سرنوشت ساز جامعه اند و از آنجایی که به دنبال خلق ثروت، رفع نابسامانی های اقتصاد و کسب منابع ارزی برای کشورمان هستند، همواره شایسته تکریم و تحسین اند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی ادامه داد: البته در این مسیر و در این برهه از زمان، قطعا به منظور توسعه صادرات غیرنفتی و همچنین رسیدن به اهداف مورد نظر و بی اثر کردن نقش تحریم های ظالمانه، تعامل هر چه بیشتر دستگاه های اقتصادی مرتبط در حوزه تجارت خارجی استان را می طلبد.
شهرکی بیان کرد: لذا ضمن تقدیر و تشکر از تلاش کلیه تولیدکنندگان، صادرکنندگان، پیله وران و مرزنشینان که به دنبال ایجاد فرصت های شغلی جدید برای اقشار مختلف جامعه، بهبود عملکرد دولت در راستای کاهش اتکا به درآمدهای نفتی و همچنین ایجاد امنیت و رفاه اقتصادی و اجتماعی عموم مردم هستند، سلامتی و موفقیت روزافزون همه فعالان عرصه صادرات و تجارت را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.
وی یادآور شد: امیدوارم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان "رونق تولید" نامگذاری شده است با اتکای بیشتر به توان بخش خصوصی و استفاده مطلوب از ظرفیت های بالقوه خراسان جنوبی در زمینه صادرات ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار