رضایی: گلایه رحیمی به خاطر میزبانی ما از آنها است

فارس نیوز چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۰
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان ، گفت: آیا گلایه محمد رحیمی به این خاطر است که ما به آنها ورزشگاه دادیم؟

به گزارش خبرگزاری فارس، حبیب رضایی در مصاحبه با برنامه تهران ورزشی در مورد عملکرد فولاد خوزستان در فصل جاری، گفت: لیگ امسال شرایط خاصی داشت. جایگاه ما در جدول قبل از آمدن افشین قطبی خوب نبود. با توجه به برنامه ها و مذاکراتی که با قطبی داشتیم می خواستیم بالای جدول قرار بگیریم اما شرایط لیگ به شکلی شد که الان در رده ششم هستیم. در کل از عملکرد قطبی راضی هستیم.
وی در مورد فصل آینده عنوان کرد: با قطبی جلسه داشتیم و از او او برنامه خواستیم قرار است او برنامه هایش را به ما اعلام کند.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در ادامه تأکید کرد: فولاد خوزستان به دنبال استفاده از بازیکنانی است که حاصل تلاش و پرورش آکادمی باشگاه است. با این شرایط در فصل جاری شک نکنید جایگاه ششمی بهترین مکانی است که در حال حاضر در فصل جاری برای رسیدن به آن تلاش می کنیم .
رضایی در مورد دیدارهای سخت فولاد در هفته های پایانی، گفت: ما نشان دادیم مقابل تیم های بالای جدول خوب کار می کنیم و امسال نتایج قابل قبولی گرفتیم. مقابل سپاهان، تراکتورسازی، پرسپولیس و استقلال نتایج خوبی گرفتیم.
وی در مورد انتقادات محمد رحیمی مبنی بر مخالفت باشگاه فولاد با برگزاری بازی این تیم مقابل نساجی در ورزشگاه اختصاصی فولاد، عنوان کرد: رحیمی با من صحبت نکرده است. او چطور وقتی با ما صحبت نکرده ابراز گله می کند؟
مدیرعامل فولاد در پاسخ به این سوال که رحیمی اعلام کرده مسئولان باشگاه فولاد پاسخ تماس هایشان را نمی دهند،گفت: در فضای حرفه ای لیگ برتر بر اساس قوانین آنها برای میزبانی ورزشگاه غدیر را معرفی کردند. در همین راستا افشین حیدری با ما تماس گرفت. در راستای مسئولیت اجتماعی فولاد ...