اگر صاحب کسب و کاری هستید و می خواهید آن را تبلیغ کنید یا اینکه به دنبال انتشار ایده ها و تفکرات خود هستید، می توانید از وب سایت شخصی استفاده کنید. ما در این مطلب نحوه ساخت سایت در گوگل را به شما آموزش می دهیم.
کمپانی های مختلفی برای ساخت و راه اندازی یک وب سایت به شما کمک می کنند، با این حال ساخت سایت در گوگل ساده و رایگان است. برای این کار به دانش فنی زیادی نیاز ندارید و گوگل قالب های متنوعی را با توجه به نیازتان در اختیارتان قرار می دهد.
تمام این قالب ها قابل شخصی سازی هستند، بنابراین می توانید محتوای خود را همانطور که دوست دارید، ارائه کنید. این فرایند بسیار سریع انجام می شود و می توانید در چندین دقیقه سایت بسازید. برای آموزش ساخت سایت در گوگل در ادامه همراه دیجیاتو باشید.
آموزش ساخت سایت در گوگل
برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید:
پس از ورود به حساب گوگل خود، وارد صفحه اصلی سایت های گوگل شوید. زیر بخش «Start a new site»، قالب مورد علاقه خود را انتخاب کنید. با کلیک روی «Template Gallery»، گزینه های بیشتری در اختیارتان قرار می گیرد و حق انتخاب بیشتری خواهید داشت.
در گوشه چپ بالای صفحه نام سایت خود را وارد کنید. با استفاده از جعبه ابزار، به سایت خود محتوا اضافه کنید. این محتوا می تواند متن، عکس یا دیگر فایل های رسانه ای باشد. برای افزودن این موارد، روی نواحی مربوطه در قالب خود کلیک کنید و دستورات روی صفحه را دنبال کنید. اگر در انجام این مرحله با مشکل مواجه شدید، با کلیک روی گزینه سه نقطه افقی در گوشه بالای سمت راست صفحه به یک آموزش گام به گام دست پیدا می کنید.
پس از اینکه تمام محتوای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار