گروه استان ها - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی(ره) یزد با اشاره به افزایش پنج برابری بستری بیماران کرونایی در یزد به نسبت اواسط شهریور از رتبه نخست استان در شیوع کرونا به نسبت جمعیت در کشور خبر داد.

- اخبار استانها -
ابراهیم سلمانی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در یزد با اشاره به افزایش شیوع کرونا در استان یزد اظهار داشت: در حال حاضر متاسفانه میزان بروز و شیوع کرونا به نسبت جمعیت در استان یزد رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است.
وی با بیان اینکه آمار بستری بیماران کرونایی در بیمارستان های استان یزد نسبت به اواسط شهریور ماه تقریبا 5 برابر شده عنوان کرد: این افزایش سریع بستری و شیوع کرونا در استان سبب فشار بسیار زیادی بر کادر درمانی استان شده است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی(ره) استان یزد تصریح کرد: حفظ و افزایش تخت بیمارستانی برای درمان بیماران کرونایی با سختی بسیار زیادی در حال انجام است.
سلمانی افزود: هرچه که آمار شیوع کرونا و بستری در بیمارستان های استان یزد افزایش پیدا کند، ما نیاز به افزایش تعداد تخت های کرونایی داریم و به این وسیله مجبور به توقف ارائه خدمات به برخی دیگر از بیماران می شویم که این موضوع هم قطعا خسارت هایی را به دنبال دارد.
450 میلیارد ریال تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در بوشهر پرداخت شد
بررسی حقیقت «روش نابودی 15 ثانیه ای ویروس کرونا»؛ متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری پاسخ می دهد
افزایش روند صعودی بیماران مبتلا به کرونا در خراسان جنوبی / شرایط خوب نیست
وی در ارتباط با تعطیلی های سه روزه اصناف در استان یزد و تاثیر آن درکاهش شیوع کرونا گفت: در دوره قبل این تعطیلی ها بر کاهش آمار تاثیرگذار بود اما قطعا تاثیر روانی که بر جامعه دارد و در زمینه افزایش حساسیت مردم نسبت به رعایت پروتکل ها موثرتر است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی(ره) عنوان کرد: طبق آماری که از شهرداری ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار