وکلای باشگاه پرسپولیس لایحه شکایت خود را برای دریافت غرامت از شجاع خلیل زاده و محرومیت او طبق قوانین مربوط به نقل و انتقالات فیفا تنظیم کرده اند تا با ارائه مدارک فسخ یک طرفه او را زیر سؤال ببرند.

خبرورزشی: وکلای باشگاه پرسپولیس لایحه شکایت خود را برای دریافت غرامت از شجاع خلیل زاده و محرومیت او طبق قوانین مربوط به نقل و انتقالات فیفا تنظیم کرده اند تا با ارائه مدارک فسخ یک طرفه او را زیر سؤال ببرند.
باشگاه پرسپولیس روز گذشته اعلام کرد پیرو عدم اعلام موافقت باشگاه با صدور گواهی انتقال بین المللی بازیکن (ITC) و در پاسخ به کمیته تعیین وضعیت درباره فسخ غیرقانونی قرارداد شجاع خلیل زاده با پرسپولیس، علاوه بر اینکه باشگاه توضیحات کتبی خود را در اختیار کمیته وضعیت قرار داده، بنا بر اعلام این کمیته، روز چهارشنبه هفته جاری (امروز) جلسه به منظور بررسی پرونده فسخ قرارداد بازیکن با باشگاه تشکیل خواهد شد. این باشگاه همچنین تأکید کرد با نظرات هواداران، منافع پرسپولیس در اولویت مدیریت باشگاه قرار دارد.
از قرار معلوم وکلای باشگاه پرسپولیس لایحه شکایت خود را برای دریافت غرامت از این بازیکن و محرومیت چهار ماهه مدافع ملی پوش فصل گذشته خود طبق قوانین مربوط به نقل و انتقالات فیفا تنظیم کرده اند تا با ارائه مدارک مربوط به تمدید قرارداد خلیل زاده در اوایل فصل گذشته، فسخ یک طرفه او را پس از قهرمانی با پرسپولیس در لیگ برتر و صعود این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا زیر سؤال ببرند. دیروز یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس که تمایلی به افشای نام خودش نداشت به ما گفت: «اگر شجاع خلیل زاده قصد استفاده از امتیاز ماده ۱۴ مکرر فیفا را داشت که می گوید در صورت معوقه شدن دو ماهه مطالبات، بازیکن حق فسخ یک طرفه قرارداد را دارد باید مشخص می کرد کدام قسط او به تعویق افتاده. باید مطابق آن ماده یک مهلت حداقل ۱۵ روزه تعیین می کرد نه هفت روزه! از همه اینها گذشته ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار