دولت برای همسان سازی حقوق بازنشستگان به وعده های خود عمل کند

لوگوی فارس نیوز فارس نیوز . چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۱:۳۵
دبیر اجرائی خانه کارگر ساوه و زرندیه گفت: دولت برای همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی اهتمام جدی داشته و به وعده های خود عمل کند.

داود میرزائی در گفت وگو با خبرنگار فارس در ساوه با اشاره به ضرورت رعایت حفظ احترام و کرامت جامعه بازنشستگان و پیشکسوتان، اظهار کرد: دولت برای همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی اهتمام جدی داشته و به وعده های خود عمل کند.
وی افزود: افراد بازنشسته نیازمند حمایت بیشتر هستند تا دوران کهولت خود را با آرامش بیشتری سپری کنند.
دبیر اجرائی خانه کارگر ساوه و زرندیه با اشاره به تجمع بازنشستگان تأمین اجتماعی در مقابل درب سازمان برنامه و بودجه اظهار کرد: این افراد در اعتراض به عدم اجرای همسان سازی حقوق خود تجمع کردند.
میرزائی بیان کرد: اخیراً بازنشستگان تأمین اجتماعی مورد ظلم قرار گرفته اند و به رغم این که سازمان تأمین اجتماعی و وزارت رفاه، تعاون و کار اجتماعی نسبت به دولت های گذشته، اقدام بسزایی را در قالب متناسب سازی حقوق بازنشستگان انجام داد، اما به دلیل افزایش حقوق چشمگیر بازنشستگان لشگری و کشوری و تورم افسارگسیخته شیرینی آن، تلخ شد.
وی تصریح کرد: بازنشستگان تأمین اجتماعی تبعیض و بی عدالتی را در نظام جمهوری اسلامی روا نمی دارند و تجمع روز گذشته در مقابل درب سازمان برنامه و بودجه فریاد مظلومیت و دادخواهی بود.
دبیر اجرائی خانه کارگر ساوه و زرندیه با اشاره به حضور نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه در میان تجمع کنندگان گفت: متناسب سازی حقوق بازنشستگان لشگری و کشوری، ۱۰۰ درصد انجام شده است و وی با توجه به در نظر گرفتن منابع مالی قابل ملاحظه در بودجه ١۴٠٠، قول مساعد برای افزایش ۱۰۰ درصدی این قشر را دادند.
میرزائی اظهار امیدواری کرد؛ تا وعده های رئیس برنامه و بودجه مبنی بر افزایش ۱۰۰ درصدی حقوق بازنشستگان به ثمر بنشیند و دغدغه و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار