معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برای جلوگیری از پس زدن بار ترافیک در زمان های پیک سفر، محدودیت های ساعتی برای تردد خودروها در قطعه یک آزادراه تهران – شمال اعمال خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، خیرالله خادمی، معاون وزیر راه و شهرسازی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه روز گذشته با حضور وزیر راه و شهرسازی در شورای عالی ترافیک کشور و شورای ایمنی، مشورت هایی برای نحوه تردد در قطعه یک آزادراه تهران – شمال صورت گرفته است، اظهار داشت: در این جلسه از تمامی سازمان ها و ارگان هایی که در طول این قطعه، به مسافران خدمات رسانی می کنند، در مورد نحوه و زمان تردد خودروها نظرخواهی می شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: قطعه یک آزادراه تهران – شمال به طور قطع در بهمن ماه با حضور رئیس جمهور به بهره برداری می رسد و ما پیش از بهره برداری چند روز به صورت آزمایشی این آزادراه را باز می کنیم تا تعداد محدودی خودرو از این آزادراه تردد کنند.
وی افزود: در طول این مدت، اگر در این مسیر نقص و یا مشکلاتی وجود داشته باشد، به صورت کامل رفع شود و ایمنی آن به صورت صد درصد تأمین شود.
خادمی یادآور شد: در حالت عادی در آزادراه هیچ محدودیتی برای تردد وجود نخواهد داشت؛ اما در زمان های پیک ترافیک محدودیت هایی ساعتی برای کاهش بار ترافیک و جلوگیری از پس زدن ترافیک به جاده چالوس اعمال خواهیم کرد.
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: هنوز تصمیم گیری درباره اعمال ساعت های محدودیت های ترافیک گرفته نشده؛ اما به طور قطع پیش از بهره برداری کامل در مورد این موضوع و نحوه کار، تصمیم گیری خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه ابتدای این آزادراه در اتوبان شهید همت است و انتهای آن به جاده فعلی شهرستانک می رسد که خودروها از آنجا به جاده چالوس هدایت می شوند؛ گفت: بنابراین برای جلوگیری از افزایش بار ترافیک محدودیت هایی را در این قطعه اعمال خواهیم کرد که در این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار