تهران- ایرنا- انتخابات در هر کشوری نشان دهنده میزان حضور افکار و اندیشه های مختلف در جایگاه نامزدهای انتخاباتی و همچنین مردمی که به حکم آزادگی اختیار در انتخاب، فرد اصلح مورد نظر خویش را از میان سلایق مختلف و تضارب آرا انتخاب کنند.

کارزار انتخابات مجلس شورای اسلامی تجلی گاه تضارت عقاید و اندیشه ها است این جایگاه به مردم این اختیار را می دهد تا از بین سلایق فکری مختلف آنچه به رای و نظر خویش نزدیک می بینند، انتخاب و به آن رای دهند، رایی که انقلاب بر مبنای فحوای کلام رهبر کبیر انقلاب(ره) بر کالبد جامعه ایرانی تزریق شده است و خلاف این انتظار بدور از بیانات امام راحل (ره) است که احترام به نظر مردم را یک اصل انقلاب می دانستند. امام خمینی(ره) در این ارتباط می فرمایند: در ایران اسلامی، مردم تصمیم گیران نهایی تمامی مسائلند.
اردوگاه اصلاح طلبان
توصیه ها، برنامه ها و وعده های انتخاباتی
مصطفی کواکبیان رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، در گفت وگو با پایگاه خبری مردم سالاری آنلاین با اشاره به ردصلاحیت برخی چهره های شاخص اصلاح طلب گفت: پایگاه خبری مردم سالاری: شورای هماهنگی جبهه اصلاحات (شامل ۳۰ حزب اصلاح طلب) در نشست فوق العاده ای، ردصلاحیت های صورت گرفته در فرمانداری ها و هیات های اجرایی را مورد بررسی قرار داد و خواستار تصحیح این روند ناصواب و غیرمنطقی شد. براساس اطلاع ما برخی چهره های شاخص منسوب به جریان اصولگرایان که حتی دارای پرونده های اقتصادی و متهم به فساد مالی هستند از سوی هیات های اجرایی تایید شده اند اما تعدادی از نمایندگان فعلی اصلاح طلب متاسفانه رد صلاحیت شده اند!
دبیرکل حزب مردم سالاری با تاکید بر این که اصلاح طلبان هیچ گاه با صندوق های رای قهر نخواهند کرد از هیات های نظارت استان ها و مرکزی خواست با رعایت دقیق قانون و عدالت و بی طرفی این روند ناصواب را حتما اصلاح نموده و زمینه مشارکت گسترده مردم در انتخابات را فراهم سازند.
جمال عرف رئیس ستاد ...

سرخط اخبار