محمد نوری: بزرگ تر از خطیر آمدند و رفتند ولی استقلال است که می ماند

برترینها چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۱۹
یک پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است که با اتحاد سرمربی، مدیران، پیشکسوتان و هواداران، این تیم می تواند به موفقیت برسد.

خبرگزاری ایسنا: یک پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است که با اتحاد سرمربی، مدیران، پیشکسوتان و هواداران، این تیم می تواند به موفقیت برسد.
محمد نوری، پیشکسوت باشگاه استقلال در گفت وگویی درباره اتفاقات روزهای اخیر این باشگاه که باعث شد استراماچونی، سرمربی آبی های پایتخت تهدید به استعفا کند، اظهار کرد: فکر می کنم که این پروسه هر سال در استقلال طی می شود تا به انواع مختلف برای استقلال حاشیه ایجاد شود.
استقلال برای موفقیت نیاز به آرامش دارد. باید به این موضوع توجه کنیم که مذاکره با بازیکنان خارجی و آوردن آن ها به ایران کار سختی است. من فکر می کنم یک مقدار تعامل باید ایجاد شود که اگر بازیکنی قرار است به ایران بیاید، پروسه لازم را طی کند.
او افزود: هوداران حق دارند که ناراحت باشند چون حواشی زیادی را در این سال ها تحمل کردند. آن ها در سرما و گرما از استقلال حمایت کردند و در حال حاضر صبرشان تمام شده است.
استقلال با جذب یکی، دو بازیکن مدنظر استراماچونی و تعامل بین بخش های مختلف باشگاه می تواند امسال خواسته های هواداران را برآورده کند. استراماچونی گزینه ای است که همه از نظم و انضباط او می گویند که کارش را در استقلال به موقع آغاز کرد.
این پیشکسوت استقلال با بیان این که استراماچونی مزیت های زیادی دارد، گفت: استراماچونی کم مصاحبه می کند و زیاد وارد حاشیه نمی شود. او سعی می کند تمام جوانب را بسنجد. من فکر می کنم که استراماچونی در حاشیه نیست و مسائل کوچکی که در این روزها پیش آمده، حل می شود.
نوری در ادامه درباره رفتن علی خطیر، معاون مستعفی باشگاه استقلال که به عنوان یکی از دلایل ناراحتی استراماچونی عنوان شده، بیان کرد: استقلال متکی به فرد ...

سرخط اخبار