جیمی جامپ هایی که در اصفهان پرورش می دهیم

دریافت خبر : دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۶:۴
جیمی جامپ هایی که در اصفهان پرورش می دهیم
سرمربی تیم فوتبال سپاهان در حالی از ورود جیمی جامپ ها به درون زمین شاکی شده که همین امروز جیمی جامپ معروف فوتبال ایران در کادر تدارکاتی سپاهان دارای شغل است.

به گزارش خبرنگار ایمنا ، انتقاد امیر قلعه نویی از وقفه چند دقیقه ای در اواخر بازی سپاهان و استقلال تهران آنقدر زیاد و قابل پیش بینی بود که صدای اعتراض مدیرعامل باشگاه سپاهان را هم درآورد و تابش با ادبیاتی غیرمنتظره به تماشاگران ترقه انداز انتقاد کرد. اما جدای از بحث وسایل دودزا و ترقه هایی که به درون زمین بازی پرتاب شد، ورود ناگهانی دو جیمی جامپ سفیدپوش از سکوهای مقابل جایگاه و نقطه کرنر دروازه جنوبی نقش جهان به نوعی سرآغاز این تنش چند دقیقه ای در بازی بود که منجر به ایجاد وقفه در مسابقه و سرد شدن آتش حملات سپاهان هم شد. این دو جیمی جامپ با اطلاع از اینکه در فوتبال ایران قانون مدون و درستی در برخورد با عوامل برهم زننده نظم بازی وجود ندارد وارد زمین شدند و بعد از خروج از زمین برای یک ساعت در یکی از اتاق های استادیوم حبس شدند و در نهایت هم با امضای یک تعهدنامه کتبی راه خانه را در پیش گرفتند تا این وسط ضربه اصلی را به سپاهان وارد کرده باشند.
جالب اینجاست که این دو جیمی جامپ از هواداران سپاهان نبودند و با آمدن از استانی همجوار اصفهان فقط به قصد ورود به زمین و نشان دادن خودشان به استادیوم نقش جهان آمده بودند و امروز هم سرخوش از رفتاری که انجام دادند در شبکه های اجتماعی به دنبال دیدن فیلم هنرنمایی خودشان هستند. شاید در فوتبال اروپا جیمی جامپ ها چهره های بسیار سرشناس تری باشند و حتی یکی از آن ها به عنوان پدر علم جیمی جامپی شناخته می شود ولی در فوتبال ایران معروف ترین جیمی جامپ، علی ملاقلی پور فرزند مرحوم رسول ملاقلی پور، کارگردان مطرح سینمای ایران بود که برای اعتراض به بی توجهی صورت گرفته به فیلم خودش (قندون جهیزیه) در جریان ...

[ مشاهده متن کامل جیمی جامپ هایی که در اصفهان پرورش می دهیم ایمنا ]