باشگاه پرسپولیس خواهان برخورد کمیته اخلاق با «محمد دایی»

بانک ورزش دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۸

بانک ورزش - اظهارات تند دستیار علی دایی درباره هواداران پرسپولیس با واکنش این باشگاه مواجه شد.
به گزارش بانک ورزش، پس از شکست سایپا برابر پرسپولیس در هفته بیست و پنجم لیگ برتر، محمد دایی به تندی از هواداران پرسپولیس انتقاد کرد و فحاشی علیه برادرش را به عده ای «کفتارصفت» نسبت داد.
نکته دیگر که با واکنش باشگاه پرسپولیس مواجه شده، این است که محمد دایی طعنه ای به نتایج سرخپوشان زده و گفته است: "یک الف بچه هم با 100 میلیارد همین نتایج را می گیرد".
پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در واکنش به اظهارات محمد دایی که آن را توهین به هواداران پرسپولیس دانسته، از کمیته اخلاق درخواست کرد تا به صحبت های مربی سایپا ورود کنند.
خمارلو همچنین درباره صحبت دایی که گفته بود با 100 میلیارد هزینه یک بچه هم می توانست تیم را قهرمان کند گفته است: به گواه تاریخ و آمار، در زمانی که خود او (محمد دایی) در کادرفنی پرسپولیس حضور داشت این تیم با 7، 8 ملی پوش و هزینه های زیاد قهرمان نشد و این بهترین جواب برای آقایان است که با هزینه کردن هیچ تیمی نمی تواند قهرمان شود بله باید برنامه ریزی مناسب داشته باشید. به نظر می رسد اینکه پرسپولیس در آستانه سومین قهرمانی متوالی در لیگ برتر است، باعث شده تا مخالفان و دشمنان پرسپولیس چهره واقعی خود را به هواداران نشان دهند!