پرسپولیس تیم آرزوهای من است!

روزنامه جام جم چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۸:۴۷

یکی از اتفاقات مهم برای پرسپولیس در این هفته حضور محمدحسین کنعانی زادگان در باشگاه و امضای قرارداد قطعی این بازیکن برای دو فصل آینده بود. در مورد کنعانی زادگان مسائل زیادی مطرح است. او روزی بازیکن پرسپولیس بود ولی پس از مدتی حضور در جمع سرخپوشان، این تیم را رها کرد و به سربازی رفت تا برای باشگاه ملوان بندرانزلی توپ بزند.
این بازیکن در بازگشت به جای این که به پرسپولیس بیاید راهی استقلال شد آن هم در حالی که قرارداد داشت و پرسپولیسی ها می خواستند طبق قرارداد، کنعانی زادگان را در تیم خود ببینند ولی او با استفاده از یکسری بند و ماده در سازمان لیگ، قراردادش را به صورت یکطرفه فسخ کرد و به استقلال رفت.
حضور کنعانی زادگان در استقلال اما هیچ عایدی در بر نداشت و او خیلی زود به علت مصدومیت از ناحیه زانو، تمام فصل را از دست داد. حالا کنعانی زادگان به پرسپولیس برگشته و امیدوار است فصلی رویایی را سپری کند. او در این باره به خبرنگار جام جم گفت: «ماه ها منتظر این فرصت بودم. دوست داشتم یک بار دیگر به تیم رویاهایم یعنی پرسپولیس برگردم. کاری به قضاوت ها ندارم من فقط آمده ام تا گذشته را جبران کنم ؛ همه اتفاقاتی را که در گذشته رقم خورده، باید در این فصل جبران کنم و خاطرات خوبی از بازی هایم برای هواداران بسازم.»
این مدافع میانی اضافه کرد: «من هم مثل هر فرد دیگری اشتباهاتی در زندگی خود داشتم اما در فصل قبل آن قدر خوب بازی کردم تا بتوانم شانس بازگشت به تیم محبوبم را برای خود زنده کنم. در ماشین سازی تبریز تلاش کردم تا بازیکنی کم اشتباه باشم. آمار و ارقامی که از من در این تیم بر جای مانده گویای همه چیز است. فکر می کنم به همین خاطر بود که به تیم ملی ...

سرخط اخبار