زیدان: جایگزین کردن رونالدو به جای بنزما غیرممکن است

ایرنا یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۱
تهران- ایرنا- «زین الدین زیدان» سرمربی تیم رئال مادرید ضمن رد شایعات در خصوص جایگزین کردن «کریم بنزما» با بازیکنی دیگر برای فصل آینده، جایگزین کردن «کریستیانو رونالدو» را در سانتیاگو برنابئو، غیرممکن خواند.

به گزارش ایرنا، روزنامه مارکای اسپانیا روز یکشنبه نوشت: سفیدپوشان لیگ قهرمانان اروپا را از دست داده اند و امیدهای آنها برای فتح لالیگا نیز بر باد رفته و تنها چیزی که برای شاگردان زیدان در روزهای پایانی فصل باقی مانده، غرور برنابئو است.
در این بین، سرمربی فرانسوی مادریدی ها در آستانه سفر به لگانس برای تقابل فردا شب با این تیم در مصاحبه ای اظهار داشت: بنزما با همه بازیکنان سازگار است و به همین دلیل می تواند تیم را متحد کند؛ کریم یک بازیکن متفاوت و شماره 9 خاص است؛ زمانی که اولین بازی های او را می دیدم، بیشتر به خط هافبک و کناره ها تمایل داشت، بنزما می داند که از عهده کارهای زیادی بر می آید و ضمن گل زدن مثل یک شماره 9، در کارهای ترکیبی هم موفق است.
علاوه بر این، شایعاتی پراکنده در خصوص آینده مبهم «تونی کروس» هافبک آلمانی کهکشانی ها نیز به گوش می رسد که البته زیدان با تاکید بر اهمیت وی تصریح کرد: کروس بازیکن بسیار خوبی است، نه تنها برای من بلکه او در 5 سالی که اینجا بوده، کارهای بزرگی برای باشگاه انجام داده است؛ او بازیکنی آرام است که فشار بازی به هیچ وجه او را تحت تاثیر قرار نمی دهد.
با این حال، انتظار می رود کروس به دلیل بیماری، بازی فردا شب رئالی ها مقابل لگانس را از دست دهد.
با این حساب، ایسکو گزینه محتملی برای جایگزینی کروس در خط هافبک تیم زیدان است اما سرنوشت مرد اسپانیایی نیز مشابه بسیاری دیگر از کهکشانی ها بحث داغ محافل ورزشی بوده است.
زیدان در باره ایسکو تاکید کرد: بازیکنان زیادی وجود دارند که احتمال فروش آنها وجود دارد، البته به خاطر کیفیت بالایی که دارند؛ بسیاری از تیم ها بازیکنان رئال را می خواهند و ایسکو یکی از ...