برخورد پلیس در ماجرای زن رقاص خیابان گلسار هوشمندانه بود

دیارمیرزا چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۸:۴
دبیر ستاد امربه معروف و نهی ازمنکر استان گیلان برخورد پلیس در ماجرای زن رقاص خیابان گلسار شهرستان رشت یک برخورد هوشمندانه بود، گفت: عده ای به دنبال این بودند تا از نحوه برخورد مأموران با زن رقاص فیلم برداری کرده و جهت بد نشان دادن نظام، آن را به شبکه های ماهواره ای ارسال کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس، حسن کربلایی در همایش طلایه داران امربه معروف و نهی از منکر در مسجد محمد رسول الله (ص) آستارا اظهار کرد: عبارت «موسی به دین خود عیسی به دین خود» یک تفکر انگلیسی بود که با این تفکر می خواستند مردم را نسبت به یکدیگر بی تفاوت کنند.
وی با بیان اینکه امربه معروف و نهی ازمنکر در مانع شدن از انجام یک منکر آن هم در خیابان خلاصه نمی شود، گفت: تشکیل جمهوری اسلامی ایران، سرنگون کردن رژیم طاغوت و جنگ هشت ساله با صدام بعثی ازجمله مصادیق بارز امربه معروف و نهی از منکر بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بود.
دبیر ستاد امربه معروف و نهی ازمنکر استان گیلان ابزارهای استکبار جهانی جهت تهاجم فرهنگی و مقابله با نظام و انقلاب اسلامی را گوناگون دانست و افزود: رسانه و شبکه های مجازی ازجمله ابزارهای به روزی هستند که می توان به کمک آن ها در برابر تهاجم فرهنگی استکبار جهانی ایستادگی کرد.
کربلایی با اشاره به اینکه یک عده از امربه معروف و نهی از منکر در خیابان هراس دارند و این هراس به واسطه شیطان در دل آن ها ایجادشده است، تصریح کرد: مدلینگ ها با پوشیدن لباس های مخصوص و در قبال دریافت پول در سطح شهر برای شرکت های اروپایی تبلیغ می کنند که دستگاه قضا، ناجا و سپاه باید با آن ها برخورد کند.
وی با تأکید براینکه برخورد مأموران نیروی انتظامی در ماجرای زن رقاص خیابان گلسار شهرستان رشت یک برخورد هوشمندانه بود، اذعان کرد: یک عده به دنبال این بودند تا از نحوه برخورد مأموران نیروی انتظامی با زن رقاص فیلم برداری کرده و جهت بد نشان دادن نظام آن را به شبکه های ماهواره ای ارسال کنند.
دبیر ستاد امربه معروف و نهی ...

سرخط اخبار