بعد از تیم ملی خانزاده از الاهلی هم خط خورد

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۸
بعد از تیم ملی خانزاده از الاهلی هم خط خورد

آی اسپورت - تیم فوتبال الاهلی قطر با خوان کارلوس مدافع ونزوئلایی به توافق رسید تا به این ترتیب این مدافع با امضای قراردادی به عنوان بازیکن جدید به این تیم اضافه شود. این مدافع بلند قامت که سابقه حضور در آنژی روسیه را دارد با 27 سال سن و 198 سانتی متر پیراهن الاهلی را برتن خواهد کرد.
در بازتاب خبر پیوستن این بازیکن به الاهی روزنامه الرایه مدعی شد خوان کارلوس جانشین محمدرضا خانزاده مدافع ایرانی تیم فوتبال الاهلی خواهد شد تا به این ترتیب مشکلی برای همراهی سبزپوشان دوحه در ادامه لیگ ستارگان قطر نداشته باشد. این ادعای الرایه در حالی مطرح شد که سران باشگاه به درخواست مربی اسپانیایی جدید خود دی لاباریرا قبل از مدافع ونزوئلایی، مهاجمی سرشناس از کاستاریکا نیز به خدمت گرفته بودند که باید منتظر ماند و دید او جایگزین کدام یک از خارجی های قبلی خواهد شد.
محمدرضا خانزاده در ابتدای فصل به الاهلی قطر پیوست و عملکرد خوبی هم در نیم فصل نخست داشت تا جایی که چند بار در تیم منتخب هفته قرار گرفت اما تغییرات در کادرفنی باعث شد تا رسانه های دوحه از کنار گذاشته شدن این بازیکن از لیست الاهلی خبر بدهند، موضوعی که هنوز باشگاه به صورت رسمی به آن واکنش نشان نداده است. در صورتی که این اخبار تایید شود امید ابراهیمی در ادامه تنها بازیکن ایرانی این تیم در مسابقات لیگ ستارگان قطر خواهد بود. خانزاده مدتی پیش در حالی که مدت ها در فهرست تیم ملی فوتبال ایران قرار داشت، در روز آخر از فهرست نهایی خط خورد و به جام ملت های آسیا نرفت.

[ مشاهده متن کامل بعد از تیم ملی خانزاده از الاهلی هم خط خورد آی اسپورت ]